Karolinaa parašė:
tikrai ileidzia !
Čia ne dėl to, spėju, ar apskritai įleidžia, o čia to koronoviruso metu neįleidžia ligoninėse, tai dėl Jonavos irgi neaišku, nebent jūs konkrečiai žinot☺️
Žeimių g. 19, JonavaKarolinaa parašė:
tikrai ileidzia !
Čia ne dėl to, spėju, ar apskritai įleidžia, o čia to koronoviruso metu neįleidžia ligoninėse, tai dėl Jonavos irgi neaišku, nebent jūs konkrečiai žinot☺️
gretasem parašė:
Smagu kd viskas puikiai praejo jums![]()
Nes siaip esu girdejusi visokiu istoriju.. 🙄
Man irgi Jonavoj viskas liuks buvo, jei reikės, dar kartą rinksiuos Jonavą🙂😉
Linuja parašė:
Čia ne dėl to, spėju, ar apskritai įleidžia, o čia to koronoviruso metu neįleidžia ligoninėse, tai dėl Jonavos irgi neaišku, nebent jūs konkrečiai žinot☺️…
Taip taip jus teisi, viruso metu man idomu 🤔
gretasem parašė:
Taip taip jus teisi, viruso metu man idomu 🤔
O jūs pasiskambinkite tiesiai į skyrių ir sužinosite tiksliai, nereikės spėlioti😉
gretasem parašė:
Smagu kd viskas puikiai praejo jums![]()
Nes siaip esu girdejusi visokiu istoriju.. 🙄
O ka blogo girdejote?
Bijuna parašė:
Gal žinote kaip šiuo metu su gimdymu Jonavoje?? Neleidžia vyrų niekaip?
Nuo šiandien oficialiai nebegali niekas dalyvauti, iki kol baigsis karantinas. O manau ta karantiną dar ne kartą pratęs
Ernesta.aha parašė:
Nuo šiandien oficialiai nebegali niekas dalyvauti, iki kol baigsis karantinas. O manau ta karantiną dar ne kartą pratęs![]()
Dėl karantino gimdymo skyriuje - man skambino ginekologė ir informavo, kad vyras gimdyme dalyvauti galės, tik lankytojai nebus įleidžiami. Nesu tikra, ar niekas nepasikeitė iki šios dienos.
7 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
13 testuotojų vertinimai