dana107 parašė:
as Simonaitytes g,o dirbau Bige![]()
O aš ir galvoju, kur man matyta
dana107 parašė:
as Simonaitytes g,o dirbau Bige![]()
O aš ir galvoju, kur man matyta
labas
mes vasara uzsirasem eiti nuo 2,5 nes darziukai kaip ir nuo rugsejo tedirba, o nuo 1,5 kazkaip dar nenoreciau isleisti tai buvom eilej 24 is 30, bet sake kad turetume pakliuti
o paklausus del naujos sistemos sake tikrai pacios nezino nieko kas kaip bus, bet sake tuos prasymus kuriuos turi perduos savivaldybei
tad manau kas uzsirase tikrai blogiau nebus
viliux parašė:
Na mes jau nuo 6men.stojames,waikstom isikibe,tai dedu batukus kietu padu paprastus,jokiu spec.nepirkau![]()
hm. o is kur pirkote jei nepaslaptis, nes suku galva jau, kad reikia
viliux parašė:
Ai as tai kur akcijos wyksta,ten ir perku,db tai is norfos prisipirkau,tai pats tas po namus duotis![]()
Aiskutis, reiks ziuretis ir mums
12 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai