2017 m. gruodinukai ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.01.03 21:36 (prieš 1 mėn.)

PeČius parašė:
    Kad buvo nemazas laikas kai ismiegodavo visa nakti, bet nuo 8to menesio vel prasibudineja, tai buteliuka i nagus ir pati atsigeria, tuo paciu ir dantenas su soske p…

O kaip su paprastu pienu? Pasildytas jis buna? Ar kambario temperaturos? Su pirmu vaiku kazkaip greitai perejom ant karves pieno, bet nebeatsimenu kaip tai dabar galvoju kaip cia elgtis. Pasidalinkit patirtim, ačiū ☺️

2. 2019.01.03 22:24 (prieš 1 mėn.)

BlackSwan parašė:
    Ačiū. Man opiausias klausimas dėl to maisto, nes dar pakankamai smulkiai malu. Nors trina tom dantenom, kai duodu kokius didesnius/minkštus gabaliukus, bet daugiau …

Maniškė nors ir su dantim, bet ir nevisad valgo gabaliukais, dar kartais gerai sutrinu, nes traukiasi iš burnos, spjaudosi, tai būna kad pritrūksta kantrybės, o va košės konsistencija labiau patinka. Nepergyvenkit, dar nėra buvę kad dantys visai neišdygtų, ateis laikas ir pasibers

3. Maja 7 m. 4 mėn.

2019.01.03 23:50 (prieš 1 mėn.)

Kaip baltai pavydziu toms, kuriu jau nakti ismiega. Maniske niekaip. Maitinu MP, tai dar vis keliasi nuo 2 iki 4 kartu per nakti. Pas mane ji geria tik mano piena ir vandeni. Kazkaip nieko kito ir nesiuliau misinukais nenoriu zaisti, tai tenka paciai nemiegoti..

1
  4. 2019.01.04 02:10 (prieš 1 mėn.)

mm_mm parašė:
    O kaip su paprastu pienu? Pasildytas jis buna? Ar kambario temperaturos? Su pirmu vaiku kazkaip greitai perejom ant karves pieno, bet nebeatsimenu kaip tai dabar…

Aj kaip kada, kartais pasildytas, kartais kambario temperaturos kartais tiesiai is saldytuvo trauktas. Siaip pasildau siek tiek kad bent jau saltas nebutu, kazkaip bent jau man skaniau gertusi, bet dabar kai tie dantys dygsta ir dar va kaip tik siandien skiepus metinius gavo tai temperatura uzkilo, tai raso duoti "cool drink" nu tai saltus kaip suprantu, ir tom dantenom tas saltesnis labiau tik turetu.. nezianu kas jai asmeniskai labiau patinka, visus variantus geria. Kai jau miega tai pasiruosiu tiesiai is saldytuvo, kol atsikelia uz keliu valandu tai ir taip tas pienas buna iki kambario temperaturos pasiles.

Siap jau vandeni siulo duoti vietoj pieno naktimis, bet kad negeria jin to vandens..numeta buteliuka ir toliau virkauja, arba uzmiega..

5. kristupas 7 m. 8 mėn.
    vilte 10 m.

2019.01.04 19:54 (prieš 1 mėn.)

NeTaPati parašė:
    Sveikos. Ar visu metinukai jau vaiksto ?

Mano panele nuo 8men pradejo po bisiki o 9 jau pilnai vaimsto ir bega dabar jau lipti pradeda kopti

6. kristupas 7 m. 8 mėn.
    vilte 10 m.

2019.01.04 20:08 (prieš 1 mėn.)

gruoduke parašė:
    jau ir lipam visur o kad auksciau butu tai ar zaisla pasimeta po kojytem.ar limonado buteli.vienoj vietoj nenustovi tai kaciukus tai suniukus paskriaudra ar virese …

Jurgitajun parašė:
    Oho kokie jus protingi

Na nesisiskudziu buvo laikas ir kai pergyvenau kai paskaiciau foma kai viena mamyte rase kas 6men jau vaiksto .o maniske niekaip to nedaro bet va sulaukiau stebuklo kai pati pradejo ismomusi vaoscikti ismoko tik dabar ropot o eiduke tai kaip reilalas vienoj vietoj nenustovi .nespeji gaudyt tiek velniu pridaro kad jau net sunku mes buvom pas gydytoja tai ir stebejosi kad pati vaiksto kuo puikiausei .esu laiminga viskuo domisi .bet miainuko nepakeitem i lazka nes nenori nei karvytes pieno gerti nei vandenuko.tai ir naktim valgom sveriam 11kg500g ir 80 cm atrodom daug vyresnes

3
  7. 2019.01.04 21:59 (prieš 1 mėn.)

Oho, kokie stipruoliai jusu vaikuciai. Saunuoliai Maniskis dar tik kelis zingsnelius savarankiskai padaro, isdrista pasileist nuo baldu ir pas mane ateit ar pereit nuo vieno baldo prie kito. Bet iki normalaus vaiksciojimo dar toloka.
    O vat maitinimus jau nutraukiau. Maitinau MP, iki metuku kiek norejo, o dabar jau viskas. Naktimis keliskart nubunda, bet paguldau ir miega toliau, migdyti nereikia. Net i savo lovele persikrauste. Nakti neduodu nei vandenuko, nei nieko kito. Uztat kaip puikiai valgyt viska pradejo, nespeju gamint
    Kokie skirtingi visi vaikuciai

8. 2019.01.10 08:30 (prieš 1 mėn.)

BlackSwan parašė:
    Ačiū. Man opiausias klausimas dėl to maisto, nes dar pakankamai smulkiai malu. Nors trina tom dantenom, kai duodu kokius didesnius/minkštus gabaliukus, bet daugiau …

Na, maniskis turi 4, bet nepasakyciau kad jie labai ka padeda, su priekiniais gi nepakaramtysi...o valgo jau nuo bendto stalo. Kosiu senokai nebenori, netrinu, tik ziuriu kad minkstesnis maistas butu. Mesyte itin smulkiai sugnaibau

9. Maja 7 m. 4 mėn.

2019.01.10 10:43 (prieš 1 mėn.)

NeTaPati parašė:
    Na, maniskis turi 4, bet nepasakyciau kad jie labai ka padeda, su priekiniais gi nepakaramtysi...o valgo jau nuo bendto stalo. Kosiu senokai nebenori, netrinu, tik …

Maniske turi 8 dantis ir dar du dygsta. Kosiu ir nebenori, nors dar vis bandau ikisti. Ji is kito lekstes vis taikosi ka nors pavogti.. net ryzius su pirstukais sugnaibo ir i burna. Jai skaniausia is tetes lekstes, nors salia tas pats maistas jos bliudelyje. Bet va savo spjauna, o is is tetes tik ir cepsi. Blogus iprocius formuojam

1
  10. kristupas 7 m. 8 mėn.
    vilte 10 m.

2019.01.19 19:48 (prieš 4 sav.)

Doviilee parašė:
    Maniske turi 8 dantis ir dar du dygsta. Kosiu ir nebenori, nors dar vis bandau ikisti. Ji is kito lekstes vis taikosi ka nors pavogti.. net ryzius su pirstukais sug…

mes turime 16 dantu 8 viruj ir 8 apacioj .siuo metu pi skiepo kaip susirgom tai ir sergam o dabar ligoninej matysim ka pasakys nes trecia savaite kaip nepasveiksta ir antibijotika gerem ir pasdaktarus kas antra diena .dar ir isbere tai nezinau ka pasakys

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras