2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.12 19:39 (prieš 3 mėn.)

o ar mokinot, vedziojot po kambari? ar naturaliai kudikeliai pradejo vaiksciot? maniskiui dar nelabai idomu vaiksciot, kur reikia greiciau nubegt, tai keturiom

2. 2019.01.12 20:03 (prieš 3 mėn.)

Mamos kaip pripratinti prie buteliuko. ? Reikia butinai. Ir niekaip neiseina...
    P.s. pamokslu nereikia, pati zinau, kad cia pilna super mamyciu kurios gali sedet namie su vaiku, o man deja, nera galimybiu.

3. 2019.01.12 21:20 (prieš 3 mėn.)

Evaas parašė:
    O makaronus su kuo ir kokius? Vis duodu tik kosesdar, tai nezinau nuo ko pradet

Aš pilno grudo makaronus jam verdu.. tai labai patinka. pakepinu morka su sviestuku sumaisau makaronus ir labai skaniai suvalgo

4. 2019.01.12 21:23 (prieš 3 mėn.)

O kartais ir su vistiena troskinu. Morka vistiena troskinu. Po to maisau su makaronais ir sviestuku

5. 2019.01.12 21:27 (prieš 3 mėn.)

As verdu tokias galkutes, mesyte, morka pakepinu, svoguniuko, kiausinis. Skaniai valgo

6. 2019.01.12 22:15 (prieš 3 mėn.)

IngVos parašė:
    As verdu tokias galkutes, mesyte, morka pakepinu, svoguniuko, kiausinis. Skaniai valgo

Galima tikslesni recepta, kaip darote?

7. 2019.01.12 22:17 (prieš 3 mėn.)

Laukiu laukiu parašė:
    Mamos kaip pripratinti prie buteliuko. ? Reikia butinai. Ir niekaip neiseina...
    P.s. pamokslu nereikia, pati zinau, kad cia pilna super mamyciu kurios gali sedet …

O kam vaikui dar tas buteliukas? Ar norit nutrauktu pienu maitinti? Aš nuo balandžio grįžtu į darbą, vaikas dieną pilnai valgys normalų maistą. Tiesa, vakare ar naktį žindymo dar neplanuoju nutraukti.

8. 2019.01.13 15:37 (prieš 3 mėn.)

Utta parašė:
    O kam vaikui dar tas buteliukas? Ar norit nutrauktu pienu maitinti? Aš nuo balandžio grįžtu į darbą, vaikas dieną pilnai valgys normalų maistą. Tiesa, vakare ar nak…

Mano darbas vakarinis, todel man reiketu pripratinti. Bet matau kad neimanoma.istisai ant kruties. Nzn kaip uzmigdyt be pieno

9. 2019.01.13 17:44 (prieš 3 mėn.)

vasara2019 parašė:
    Laba diena, darkart, tai kviečiu vilnietes mamas su savo beibiais į svečius ryt arba poryt, kada jum patogiau, nuo 10 val. adresu Laisvės 72-14. Vietos kieme mašina…

Puiku, mes antradieni norim susitikti, atvaziuotume apie 11:30 val

10. 2019.01.13 17:55 (prieš 3 mėn.)

Laukiu laukiu parašė:
    Mano darbas vakarinis, todel man reiketu pripratinti. Bet matau kad neimanoma.istisai ant kruties. Nzn kaip uzmigdyt be pieno

Tegu vyras pabando migdyti. Aš irgi maniau, kad be krūties neįmanoma, kol nepalikau su tėčiu pabūti. Grįžau namo pokaičio migdyti - o mano mažiukas jau nusmigęs. Tai dabar kartais vyras ir pamigdo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras