As šiandien pamačiau pirmą kartą kaip per pilvo sieną bumptelėjo☺️ keistas jausmas🤭 ir buna kad man paspaudus pilvo sieną kai kur, paskui vaikutis is vidaus atsako bumptelejimu atgal 🥳 kaip jum ar pavyksta taip su leliukais komunikuot?
Man lyties dar irgi nepasakė, du daktarai ziurejo, 13+1 ir 17+1 ir abu sakė, nu gal kazka ir matau tarp koju, tai gal berniukas, bet gali buti ten virkstele, tai zodziu leliukas slėpėsi ir nenorėjo rodytis. Mes abu su vyru galvojam, kad mergaitė ☺️









