Katė ir naujagimis

Komentuoti
  1. 2013.03.25 17:48 (prieš 4 m.)
    2013.03.25 17:48 (prieš 4 m.)

Sveikos mamos, ruošiamės keltis į naujus namus, planavome tuose namuose iškart įsigyti ir auginti dvi katytes, sterilizuotas, tvarkingas, bet dvi, kad būtų joms (ir mums) linksmiau. O išėjo taip, kad turbūt vos spėsim ten prieš gimdymą įsikelti... Kam tik paminiu žodį KATĖ - iškart visi šiaušiasi, kad tai nesuderinama su kūdikiu. Bet ar tikrai? Kai namuose yra senbuvė katė, man kaip tik gal būtų baisiau, kad ji arogantiška ir pasipūtusi apdraskytų man vaiką. Bet jeigu panašiai vienu metu atsirastų du maži kačiukai ir kūdikis - ką manot? Aš pati gal šiek tiek prisibijau tų kačių platinamų ligų. Bet gi kačiukai nebūtų laukiniai palaidūnai... Tad ir nežinau, ką daryti. Laukti? Tada klausimas - kiek laukti? Kokio amžiaus vaikui kačiukai "nepavojingi" būtų?

2. 2013.03.25 17:51 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.03.25 17:51 (prieš 4 m.)

Asmeniskai laukciau puses metu, kada vaikucio imunitetas butu stipresnis.

3. Lūšiukė
    2013.03.25 17:53 (prieš 4 m.)

Berniukas 4 m. 9 mėn.
    Berniukas 6 m. 9 mėn.
    Berniukas 13 m. 4 mėn.

2013.03.25 17:53 (prieš 4 m.)

mes turim katina, kuris ir i lauka iseina pavaikscioti, kaskaip nei ligu neprinese, nei vaikus apdrasko tiek, kad jau kaskas baisaus butu katinui db pusantru metu yra, ji parsinesem dar pries pirmaji sunaus gimtadieni, jis seip katineli musu paniurko, tai buna, kad ir idreskia gindamasis su naujagimiu neblogai sugyvena, buna prieina apuosto ir toliau sau eina o kada tau isigyti kate, tai manau priklauso ar susitvarkysi ir su leliuku ir su katineliais, nes jie vistiek demesio reikalaus

4. Gummybear
    2013.03.25 17:58 (prieš 4 m.)

Sese 10 m. 2 mėn.

2013.03.25 17:58 (prieš 4 m.)

as tai siulyciau palaukti, nes kates toks gyvunas joms megsta siltas vietas, gali lysti i lovyte kudikio..buna atveju, kad net gulasi ant mazylio veido ir gali net uzdusinti..plius alergija,kirmeliukai ir tt..

5. Bitė.
    2013.03.25 17:59 (prieš 4 m.)

E 8 m. 4 mėn.

2013.03.25 17:59 (prieš 4 m.)

InKaBa parašė:

Sveika. nematau jokių pavojų kai gimė pirmoji, po mėnesio įsigijom katinuką, dėja po dviejų metų pasimirė, bet čia su vaiku niekaip nesusiję, maždaug prieš metus įsigijom kitą katytę, kol laukiausi labai mane saugojo, gulėjo prie pilvuko, kai mažutė gimė labai meiliai prieina, nosyte pabagsnoja. o dar pries gal mėnesį ar daugiau įsigijom ir antrą katytę, kuri vaikučio iš vis prisibijo tai nesiartina ir mano tėvai augina dvi kates ir dažnai pas juos nuvažiuojam ir niekuo niekada neužkrėtė ar pan

6. 2013.03.25 18:02 (prieš 4 m.)
    2013.03.25 18:02 (prieš 4 m.)

cia gal vyras labiau nori kaciu, bet ir mane jau per tiek metu ikalbejo noreti, bet aisku ant jo peciu nugultu prieziuros nasta uztai ir imtume iskart dvi, kad jos daugiau maziau viena su kita zaistu ir iprastu buti kartu, ir kad mums maziau reiktu jas niurkyt is tiesu, net nezinau tiksliai, kas mane pacia neramina. bet turbut tikrai reikes luktelt, patiems apsiprasti su visais gyvenimo pokyciais (naujas plotas, naujas vaikas ) ta kaciu toksoplazmoze platinama, tai ji tik nestumui gali labai pakenkti? ar ne sita kates platina liga...?

7. 2013.03.25 18:23 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.03.25 18:23 (prieš 4 m.)

Labuka, yra irodyta jau kad jei kate namie ir yra besilaukianti moteris kaip tik vaikas buna nealergiskas gyvunams, o del saugumo ziurint kokie tie kaciukai jei jau paaugliukai visko gali buti, o jei nedidukai dar tai manau kaip tik geriau kartu su mazyliu kad is pradziu apsigyventi,apsiprastu, del to lipimo ant veido, reikia nuo pat pirmos dienos nupirkti katytei gultuka kad ten guletu, turim mes toki gultuka kaip nedideliam suniukui atvira tai ipratusi ten gulet musu kate nuo mazens, o nakciai taigi galima katei neleist i ta kambari kur miega mazylis, va sese augina katina dar vaiku su vyru neturi katinas islepes ir nedraugiskas snypscia ant vaiku tai kai tures vaikuti bus sunku su tokiu katinuku, vienos problemos nes sake ir i sunis puola jis.

8. Eglliukas
    2013.03.25 18:37 (prieš 4 m.)

Tiesa kiek zinau tai nestukem nepatariama valyti kates kraiko,nes per ismatas galima uzsikresti taksoplazmoze,tad si darbeli perleidau vyrui

9. Sarach
    2013.03.25 18:45 (prieš 4 m.)

Mano kate visada lipdavo ant kudikio..ne ant pacio, bet i lovyte, prie galvos ant pagalvytes, i vezimuka isokavo, jei lauke. Pakest negalejau. Tuo labiau, kad ji ir lauke budavo, o isokdavo per fortke, man kazkaip labai nemalonu ir nesuderinama su kudikiu. Bet jei kate jau seniai namie, tai gal kitas reikalas ir i lauka neina. Buna matyt visokiu. Maniske kai pauksti negyva i lovyte isivilko tai jau truko kantrybe, teko ja iskraustyt is namu kuriam laikui i ukini pastata.

10. mailė
    2013.03.25 18:49 (prieš 4 m.)
    Vartotojas blokuotas

4 m. 7 mėn.
    Deividukas 5 m. 3 mėn.

2013.03.25 18:49 (prieš 4 m.)

Pas mus buvo taip,aš įsigijau katytę kuriai buvo 3mėn,ir po 2mėn gimė Deividas,tai nebuvo jokių apdraskymų,pavydo ar ligų prinešimo,o dar pas mus katė ir į lauką išeina,tai tikrai manau,kad galite įsigyti kačiukus,na nebent jei pati bijote,ligų pavydo ar dar kažko,bet šiaip aš manau,kad gyvūno elgesys priklauso nuo auklėjimo,pas mus katė yra auklėjama griežtai ji negali eiti pas mus į miegamąjį negali eiti į virtuvę,kad neprineštų plaukų ir šiaip negali miegoti lovoje ar ant sofos kur ropoja, sėdi vaikas,o kadangi Deividui niekas neleidžia eiti ir ropoti bet kur,tai ji žino vietas kur neina Deividas ir kur ji gali ramiai būti,o kadangi mes gyvenam name tai mūsų katė didžiąją laiko dalį praleidžia lauke tai ji su Deividu praktiškai kaip ir nesusiduria,o jokių apdraskymų negali būti,nes Deividas jos netampo,nes aš neleidžiu ir jie kaip ir sakiau mažai susitinka todėl jokių problemų mes neturime.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras