Mamytės Airijoje :) Visos labai laukiamos :)

Komentuoti
  1. 2019.01.15 15:58 (prieš 5 mėn.)

Fathiyah parašė:
    Taip

Mes buvom pradžioje privačiai pora kart.. nes aš paranojikė o dabar kai jau ir judesius jaučiu skauda tiek mokėti vėl už echo jaučiu ir aš kad viskas gerai, bet nu norisi nuraminimo rytoj vizitas ligoninėje tai matysim kaip bus ir ka pakomentuos

Džiaugiuosi kad augat gerai ir tik įsivaizduoti galiu kokia laimė aš dėl svorio irgi bijau, pilvas mano mažytis, ir visad per echo mažesnė pora dienu bent bet aišku daug nekomentuoja, tik sako kad viskas gerai

Kaip sekasi jums su valgymais ir miegeliu?

2. 2019.01.15 17:27 (prieš 5 mėn.)

EvieV parašė:
    Mes buvom pradžioje privačiai pora kart.. nes aš paranojikė o dabar kai jau ir judesius jaučiu skauda tiek mokėti vėl už echo jaučiu ir aš kad viskas gera…

Mano pilvukas irgi labai mazas buvo, iki pat galo galedavau paslept ji kazka platesnio uzsidejus 😁
    As kai pas Kazlauska nuejau 12sav man parode visa savaite mazesne, daug matavo, poto nusprendziau daugiau nebeit privaciai, nes tas stresas ne i nauda pas mane net judesiu mazai lb buvo, nes placenta priekyje buvo, jei neramu buvo pasitikrindavau su dopleriu
    Su maitinimu tai pirmos kelios dienos sunkokos buvo, nes maziuke neeme kruties, bet pora sykiu isiulius ejos kaip is pypkes iki pat siol kruties nepaleidzia kadangi buvau ir esu iki siol pries misini nusiteikus, buvau uzsispyrus dirbti ties tuo ir pavyko
    Miegam ramiai, nes miega musu lovoj 😁 visa naktele ismiegam, nakti pora kartu paniurzga, iduodu krutine ir toliau uzmiegu kol ji valgo
    Patarimas del maitinimo, jei norit maitint domekites jau dabar, nes labai gaila matyt kiek daug mamu del ziniu trukumo duoda vaikuciams misini 😔

1
  3. 2019.01.16 09:19 (prieš 5 mėn.)

O tas Kazlauskas dirba lietuviu klinikoj? Kaip galima pas jo uzsirasyt vizitui?

4. 2019.01.16 10:15 (prieš 5 mėn.)

Ivesk i google obgyn clinic ir ismes puslapy ten ir registruokis💐

5. 2019.01.16 13:37 (prieš 5 mėn.)

Jura11 parašė:
    Ivesk i google obgyn clinic ir ismes puslapy ten ir registruokis💐

Aciu 😊

6. 2019.01.16 17:37 (prieš 5 mėn.)

Sveiki, kreipiuosi i visas gyvenancias Dubline sakykit kaip ten su vaiku mokyklomis? Kiek laiko trunka pamokos, esme kad su vyru augime 4 su puse metu sunu ir norim emigruoti i airija ir nuo rugsejo leisti i mokykla gal galite ka patarti.aciu

7. 2019.01.16 20:22 (prieš 5 mėn.)

-Deimante- parašė:
    Sveiki, kreipiuosi i visas gyvenancias Dubline sakykit kaip ten su vaiku mokyklomis? Kiek laiko trunka pamokos, esme kad su vyru augime 4 su puse metu sunu ir norim…

Pamokos vyksta nuo 9val iki 13:30

8. 2019.01.17 10:55 (prieš 5 mėn.)

Kitute parašė:
    Pamokos vyksta nuo 9val iki 13:30

Aciu o jau nuo penkeriu galetumem leisti i mokykla taip?

9. 2019.01.17 11:05 (prieš 5 mėn.)

-Deimante- parašė:
    Aciu o jau nuo penkeriu galetumem leisti i mokykla taip?

Taip, pagal jo amziu jau priklausytu jam pradeti eiti i mokykla Daugiau informacijos galite pasiskaityti cia.. www.citizensinformation.ie/en/education/primary_and_post_primary_education/going_to_primary_school/primary_education_life_event.html

10. 2019.01.17 12:08 (prieš 5 mėn.)

Kitute parašė:
    Taip, pagal jo amziu jau priklausytu jam pradeti eiti i mokykla Daugiau informacijos galite pasiskaityti cia.. www.citizensinformation.ie/en/education/prim…

O kaip su darbais ? Zinau kad siuo metu nuomos labai dideles kainos.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras