Nėštumas ir skydliaukė

Komentuoti
  1. Dukrytė 2 m. 2 mėn.
    6 m. 11 mėn.
    9 m. 4 mėn.

2016.11.20 10:40 (prieš 2 m.)

-meskute- parašė:
    As nejauciu tu skydliaukes pakitimu vartojamo tiroksino doze mazeja, nes mazeja poreikis

Aa supratau, nes galvojau kad doze tik dides.. Nes vaikas augs ir poreikiai jo dides, nepagalvojau kad ir vaiko skydliaukyte prades veikti taip pat

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.11.20 10:46 (prieš 2 m.)

Media parašė:
    Aa supratau, nes galvojau kad doze tik dides.. Nes vaikas augs ir poreikiai jo dides, nepagalvojau kad ir vaiko skydliaukyte prades veikti taip pat

Man tai buvo irgi naujiena

3. 2016.11.22 06:02 (prieš 2 m.)

Sveikos,pries 1.5 men.nualpau,del to skyre nueit pas neurologe,ta nusiunte per gydytojus,tyrimus atlikti.
    Endokrinologe istyre kad tth yra 3.4,o treciam trimestrui 3turetu but,(pataisykit jei as klystu,nesu zinove). Paskyre l-tiroksina iki nestumo galo gert,o po gimdymo keliu men.vel pakartot tyrima. Paskyre 50mg 1k/d.

Sitas hormonas atsako uz juodo gamyba ?kiek suprantu?skaiciau cia mergaites rase jog negalima vitaminu ir maisto su juodu vartot?info lapelyje skaiciau kad Ca vartoti negalima daug..nes isisavina kitaip. Zodziu esu pasimetus. Kas vartojo nestumo metu?kaip savijautos?ar nekenke vaisiui? Ar tikrai nuo to gimdymas priklauso?Pasidalinkit patirtim,padrasinkit gal,nes labai jau pergyvenu. Aciu jums !

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.11.22 07:46 (prieš 2 m.)

greenlemon parašė:
    Sveikos,pries 1.5 men.nualpau,del to skyre nueit pas neurologe,ta nusiunte per gydytojus,tyrimus atlikti.

Sveika, tiroksinas padengia jusu tiroksino trukuma organizme, kurio skydliauke gamina nepakankamai, todel kyla tth. Jodo vartojima apsprendzia endokrinologas, atsizvelgdamas i skydliaukes bukle, vienoms galima, kitoms ne. Man negalima. Del C vitamino nieko nesake, ispejo del kalcio ir gelezies vartojimo, kad turetu praeiti nemazas laiko tarpas tarp siu vaistu vartojimo. Del tth normu trimestrais irgi pirma karta girdziu, nes nuo nestumo pradzios endokrinologas stengiasi, kad tth laikytusi apie 1. Vaisiui sitie vaistai tikrai nekenkia, labiau kenkia prastas jusu skydliaukes darbas, savijautos man asmeniskai nekeicia tiroksino vartojimas

5. 2016.11.22 09:44 (prieš 2 m.)

-meskute- parašė:
    Sveika, tiroksinas padengia jusu tiroksino trukuma organizme, kurio skydliauke gamina nepakankamai, todel kyla tth. Jodo vartojima apsprendzia endokrinologas, atsiz…

Aciu! Keista bet niekas man netyre nuo nestumo pradzios nieko. Neturejau niekad bedu del skydliaukes. Na as klausiau ar reikia man juodo atskirai gerti,sake ne. O del visu kitu vitaminu nezinau,geriu elevita,zuvies taukus ir ca dar.

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.11.22 10:26 (prieš 2 m.)

greenlemon parašė:
    Aciu! Keista bet niekas man netyre nuo nestumo pradzios nieko. Neturejau niekad bedu del skydliaukes. Na as klausiau ar reikia man juodo atskirai gerti,sake ne. O d…

Nestumas gali isbalansuoti skydliaukes darba, po nestumo turetu susitvarkyti

7. 2016.11.22 11:19 (prieš 2 m.)

-meskute- parašė:
    Nestumas gali isbalansuoti skydliaukes darba, po nestumo turetu susitvarkyti

Na visgi uz 2 dirbama po gimdymo reikes dar karta apsilankyt issitirti.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.11.22 14:04 (prieš 2 m.)

greenlemon parašė:
    Na visgi uz 2 dirbama po gimdymo reikes dar karta apsilankyt issitirti.

Mane nuolat stebi

9. 2016.11.22 14:56 (prieš 2 m.)

greenlemon parašė:

Labas, del tiroksino nepergyvenk, jis tikrai nekenkia, o kaip minejo mergina pries tai, kenkia jo trukumas as geriau visa nestuma ir didelemis dozemis, nes man visiskai pasalinta skydliauke. Bet man dare tth tyrimus kas menesi ir nuolat koregavo doze pagal rezultatus

10. 2016.12.05 13:51 (prieš 2 m.)

Noriu paklausti, gal kuri žinos labiau. Iš ginekologės gavau siuntimą pas endokrinologą išvadai, kadangi lankausi pas savo gydytoją privačiai, sakė netinka. Užsiregistravau internetu į santariškes, ir dabar skaitau, kad reikalingi biocheminiai kepenų fermentų rodiklių tyrimai ir bendras kraujo. O apie skydliaukės hormonus nieko nėra. Čia taip turi būti? Gal kuri buvot susidūrusi

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras