❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.05.15 22:10 (prieš 6 d.)

Emilytes mama parašė:
    Būna kam rodo jau prieš mmm o žinau kam testas parodė 8 sav tik 😁

O jėtus, išprotėčiau.

2. 7 sav. 2 d.

2019.05.15 22:43 (prieš 6 d.)

Coliuke147 parašė:
    O taip dabar tik ovuliacija but turetu nes kolkas bt tik 36,4 😁😁

Pas mane ta pati situacija, dar ov laukiu. 😁Bt 36,1-36,2 🤔😊

1
  3. 5 mėn. 1 sav.

2019.05.15 23:05 (prieš 6 d.)

Labutis. Noriu patarimo, sirgau nuo gegužės 1 iki 4 dienos. Planuojame nuo lapkričio mėnesio, bet dar iki šiol nieko.. Bet vakar vakare keistas dalykas įvyko truputi pakraujavau, ryte atsikėlus nieko nebuvo jau. Visa diena skqudena nugara ir pilvą, bet nežymiai.. Krutine palietus neskauda, bet šeip toks jausmas kad ji kaip akmeninė. Ar ne per anksti būtų darytis NT?

1
  4. 2019.05.15 23:13 (prieš 6 d.)

Agnile parašė:
    Galit parodyt gal testuko ft kaip buvo 9 dpo? Ir koks testas? Aš su bitutėm esu testavus, bet paskaičiau, kad meluoja, o tie išgirti iš eurovaistinės, užmiršau pava…

Žinau, kad ne manęs klausiat, bet mano 7dpo toks buvo jau išdžiūves.

4
  5. 2019.05.15 23:16 (prieš 6 d.)

black panther parašė:
    Sveikos merginos, o as zodziu labai pasimetusi. Musu vyresnelei 7metuku mergaitei siandien diagnozavo Noonan sindroma. Gydymo nera, bet tipo planuojant nestuma reik…

manau pastojus tures skirti vaisiui koki natera ar kita tyrima, o nenoretumet uzsiregistruit pas koki genetika, kad pakonsultuotu, ka tirtu ir ar tirtu, jei pastosite.pvz serapinas labai malonus genetikas, mane konsultavo net uz dyka, tiesiog el pastu. del vaistu, del tyrimu ir t t

6. 2 m. 1 mėn.
    Silvija 2 m. 9 mėn.
    Sofija 7 m. 3 mėn.

2019.05.15 23:33 (prieš 6 d.)

_Rose_ parašė:
    manau pastojus tures skirti vaisiui koki natera ar kita tyrima, o nenoretumet uzsiregistruit pas koki genetika, kad pakonsultuotu, ka tirtu ir ar tirtu, jei pastosi…

Hm, bet tuo metu buvot registruoti Lietuvoje ar Vokietijoje. Rytoj einam del issamesniu paaiskinu. Suzinosim kaip dukrytei galima padeti. Kokios indikacijos laukia. O baisiausia, kad Lietuvoje per 7metus, to nenustate. Nors ivedus liga visi musu pozymiai😭 gime 7menesiu, su sirdute labai, labai daug bedeliu, svoris neaugo. Menesio laiko buvo tik 2.2kg dbieju menesiu 2.6kg pastoviai santariskese, veliau su ugiu bedos. Endo tyre, retu ligu specialyste ziurejo, veliau veliau pradejo rysketi raidos pokyciai. Ir dabar kai iskilo mokymosi sunkumai GP pasiule genetinius tyrimus. Siandien gavom atsakima, kad pasitvirtimo itarimas, jog yra noonan sindromas.

7. 2019.05.16 00:09 (prieš 6 d.)

black panther parašė:
    Hm, bet tuo metu buvot registruoti Lietuvoje ar Vokietijoje. Rytoj einam del issamesniu paaiskinu. Suzinosim kaip dukrytei galima padeti. Kokios indikacijos laukia.…

klausiat del daktaro konsultaciju? as buvau jau vokietijoj registruota. o jus uzsieny gyvenat?

8. 2 m. 1 mėn.
    Silvija 2 m. 9 mėn.
    Sofija 7 m. 3 mėn.

2019.05.16 00:21 (prieš 6 d.)

_Rose_ parašė:
    klausiat del daktaro konsultaciju? as buvau jau vokietijoj registruota. o jus uzsieny gyvenat?

Taip mums cia UK nustate. Del to ir galvojam kur kreiptis geriau.

9. 2 m. 4 mėn.
    E 8 m.

2019.05.16 00:32 (prieš 6 d.)

hera1 parašė:
    Labutis. Noriu patarimo, sirgau nuo gegužės 1 iki 4 dienos. Planuojame nuo lapkričio mėnesio, bet dar iki šiol nieko.. Bet vakar vakare keistas dalykas įvyko truput…

Tai gal jums implantacinis kraujavimas buvo. Palaukit savaitę ir darykit testą. Kolkas jis dar gali nieko nerodyti,nes hcg pradeda gamintis tik po implantacijos. 👌

1
  10. 2 mėn. 5 d.

2019.05.16 07:23 (prieš 6 d.)

Lineti parašė:
    Pas mane ta pati situacija, dar ov laukiu. 😁Bt 36,1-36,2 🤔😊

Pats darbymetis dabar 😁😁

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras