Vyresnio amžiaus moterų nėštumas (Archyvas iki 2013.01.09)

1. Evanas 8 m. 1 mėn.
    27 m. 1 mėn.

2010.10.08 15:08 (prieš 8 m.)

Sveikutes , subrendusios busimos mamytes, noreciau , kad cia pasidalintumete savo jausmais ir isgyvenimais.

2. Grigas 8 m. 8 mėn.
    Vainė 21 m. 11 mėn.

2010.10.08 16:03 (prieš 8 m.)

Ramaskaite parašė:

Nuo kelių m. subreddusios? Man 37. Aš subrendusi?

3. sūnelis :) 7 m.
    dukryte :) 8 m. 9 mėn.

2010.10.08 17:22 (prieš 8 m.)

na.. nežinaum ar labai tie išgyvenimai skiriasi nuo nesubrendusių

4. 6 m. 9 mėn.
    Saulė 8 m. 3 mėn.
    Emilija 17 m.
    Monika 20 m. 4 mėn.
    Danguje 22 m. 1 mėn.

2010.10.08 17:47 (prieš 8 m.)

Man 33.Gydytoja sake,kad gimdo ir senesnes ,tai pasijauciau tokia sena.Ir kai pasiziuri i kitas mamytes,tai jos tokios jaunos dar.

5. sūnelis :) 7 m.
    dukryte :) 8 m. 9 mėn.

2010.10.08 17:58 (prieš 8 m.)

Laimele parašė:

na labai jau mandagi gydytoja pasitaike as cia kai ligonineje pajuokavau, kad va mes seni jau, tai akusere net nusikrizeno. sake, pats tas gimdymui, ką norite gimdyti 18?

6. 6 m. 9 mėn.
    Saulė 8 m. 3 mėn.
    Emilija 17 m.
    Monika 20 m. 4 mėn.
    Danguje 22 m. 1 mėn.

2010.10.08 18:06 (prieš 8 m.)

zosyte parašė:

Pirma kai gimdziau,buvau 19.Tada jauciausi didele .O kai pagalvoji,tai dar vaikas buvau.Dabar visai kitoks poziuris ir i nestuma ir i vaikus

7. Evanas 8 m. 1 mėn.
    27 m. 1 mėn.

2010.10.08 19:42 (prieš 8 m.)

tai db vyresnem gimdyti jau tampa mados reikalu , paziurekit kiek LT izymybiu gimdo ar nori dar susilaukti vaikelio , as Airijoje , tai cia kasdienybe, nes abortai uzdrausti , o man jau 40m, tai truputi neramu , kaip bus, nors leliukas yra laukiamas , ypac mano vyresniu vaiku.

8. Grigas 8 m. 8 mėn.
    Vainė 21 m. 11 mėn.

2010.10.08 20:27 (prieš 8 m.)

Ramaskaite parašė:

O kokio amžiaus Tavo vyresni vaikai? Ar planuotas šis nėštumas? Pvz. mums su vyru nesisekė susilaukti antro. Bet kol studijavau, viską buvau atidavusi į likimo rankas, po to du sykius persileidau, turėjau negimdinį, tyriausi, gydžiausi ir t.t. Maniškis l. lauktas, bet, praradę viltį, nelabai beplanavom. Bet įdomus faktas, kad, kai didokas skirtumas tarp vaikų, vienas pirmųjų klausimų ne kaip aš jaučiuosi, bet ar vyras tas pats. O jis tas pats...Vis dar jį mykiu:))) O, beje, Airijoje daro genetinį skryingą, man tai čia darė.

9. 2010.10.08 21:05 (prieš 8 m.)

minija parašė:

10. Evanas 8 m. 1 mėn.
    27 m. 1 mėn.

2010.10.09 00:09 (prieš 8 m.)

minija parašė:

tu minija LT dareisi genetini tyrima ar kur kitur?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.