14 mėnesių vaikas nemiega naktį, sos

Komentuoti
  1. 2018.09.23 08:55 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, kreipiuosi pagalbos, nes jau lygiai 14 mėnesių esu neismiegojusi ne vienos nakteles(be pertraukų). Vis galvodavo kad išaugs, bet tas dar neatėjo.... Man pačiai prasidėjo nemiga, su tėčiu reikalai taip pat ne kokie... Vaikas verkia naktį. Kartais duodame buteliuką(kartais būna kad per naktį valgo net 3 kartus) diena tikrai privalo pakankamai. Kartais čiulptuką. Bet dažnai niekas nepadeda, pavargome visi.... Gal žinote kur reikia kreiptis?

2. ❤Arijus 1 sav. 4 d.
    ❤ Eronas 6 m. 6 mėn.

2018.09.23 09:31 (prieš 2 mėn.)

Lasyte16 parašė:
    Sveikos, kreipiuosi pagalbos, nes jau lygiai 14 mėnesių esu neismiegojusi ne vienos nakteles(be pertraukų). Vis galvodavo kad išaugs, bet tas dar neatėjo.... Man pa…

Sveikute
    Puikiai zinau kaip jauciates.
    Sunus pradejo miegoti naktimis 2.11men,aisku 1-2 atsikelimai i tualeta isliko,bet tai naturalu. Paciai priprasti miegoti nesokinejant prireike dar puse metu.
    Reali pagalba butu,jei kas nakti su vaiku pasiliktu,o jus su vyru isvaziuotumete pailseti.Musu atveju,tai buvo neimanoma.
    Kitas dalykas,raminamieji paciai,nes kuo ramiau reaguosite ir priimsite tai kaip normalu dalyka,tuo geriau jausites,beje,vaikas taip pat,nes jusu emocine busena labai itakoja jo elgsena.

3. 2018.09.23 09:37 (prieš 2 mėn.)

O dieve.. Kraupu ir klausytis, nes be migdomųjų jau nebeužmiegu...

4. 2018.09.23 09:45 (prieš 2 mėn.)

Lasyte16 parašė:
    Sveikos, kreipiuosi pagalbos, nes jau lygiai 14 mėnesių esu neismiegojusi ne vienos nakteles(be pertraukų). Vis galvodavo kad išaugs, bet tas dar neatėjo.... Man pa…

Labas, pirmiausia pas šeimos gydytoją ir paprašykite siuntimo pas neurologą, gal jis kažką patars? Tiesa, gal pan.laiku keliasi? Jei taip, gali būti tiesiog įpratęs keltis
    Maniškiui 2 m., bet irgi keliasi, tik aš žinau priežastį, tai vėl kitaip.

5. 2018.09.23 09:55 (prieš 2 mėn.)

Pas neurologė buvom seniai, tai pasakė lygiai nieko... Ale kai pradės vaikščioti pradės ir miegoti-nesąmonė... Keliasi ne vienodų metu kaip užeina, būna kad naktį keliasi net 7-8kartus...

6. 2018.09.23 10:09 (prieš 2 mėn.)

Mano vaikui 1m8men ir vis tas pats jau susitaikeme su tuo. Būna geriau miega (keliasi 3kartus), būna praktiškai bemiegės naktys, kaip pastaroji. Lauksim kol išaugs.

7. Matas 7 m. 8 mėn.

2018.09.23 10:17 (prieš 2 mėn.)

Pas mus berniukas lygiai metinukas, bet irgi naktį prabunda ne kartą, tai verkšlent pradeda per miegus, tai stotis ar dar ką nors, bet aš kažkaip net nesitikiu, kad gali būt kitaip. Nes jau antras vaikas, su pirmu buvo tas pats.
    Tik šįkart palengvinimas toks, kad jo lovytei nuimtas šonas ir ji pristumta prie mūsų miegamojo lovos, tai niekur lipt nereikia ir mažiau išsibudinu.
    Jeigu dar nedirbat, ilsėkitės kartu dieną ir jeigu jau pati nemaitinat, bent jau kartais miegokit kitam kambarį.

1
  8. ❤Arijus 1 sav. 4 d.
    ❤ Eronas 6 m. 6 mėn.

2018.09.23 10:27 (prieš 2 mėn.)

Lasyte16 parašė:
    Pas neurologė buvom seniai, tai pasakė lygiai nieko... Ale kai pradės vaikščioti pradės ir miegoti-nesąmonė... Keliasi ne vienodų metu kaip užeina, būna kad naktį …

As esu net 22 kartus suskaiciavusi. Vyras kitom naktim net nesiguldavo. Dabar laukiam antro,idomu kaip cia bus.

9. 2018.09.23 10:28 (prieš 2 mėn.)

Lasyte16 parašė:
    Pas neurologė buvom seniai, tai pasakė lygiai nieko... Ale kai pradės vaikščioti pradės ir miegoti-nesąmonė... Keliasi ne vienodų metu kaip užeina, būna kad naktį …

Tai galite vėl nueiti, tik jau pas kitą Ir prisiminkite, kad vaikai naktį "virškina" info, įvykius, gal tik vienas kitas gerai miega

10. Deimilė 1 m. 8 mėn.
    Dominykas 4 m. 9 mėn.

2018.09.23 10:34 (prieš 2 mėn.)

Lasyte16 parašė:

Situacija gerai pazystama. Musu pirmagimis be pabudimu 3,5 metu tik pradejo miegot. Ir nk cia nepadarysi, toks vaikas. Isaugs

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras