14 mėnesių vaikas nemiega naktį, sos

Komentuoti
  1. 2018.09.23 10:35 (prieš 1 mėn.)

Lasyte16 parašė:
    Sveikos, kreipiuosi pagalbos, nes jau lygiai 14 mėnesių esu neismiegojusi ne vienos nakteles(be pertraukų). Vis galvodavo kad išaugs, bet tas dar neatėjo.... Man pa…

Vaikas yra vaikas ir reikia apsišarvuoti kantrybe. Pas jus dar tikrai jis mažas. Dukra pradėjo visą naktį išmiegoti tik 2,5 metukų, iki tol ir valgyt pabusdavo kokius 3-5 kartus ir čiulptuko ir kai dantukai dygdavo tekdavo ir panešioti. Sūnus irgi tik nuo 2 metukų išmiegoti pradėjo, iki tol irgi valgydavo 2-4 kartus, taip kad pas jus viskas normalu ir dar tikrai ne iš blogiausių variantų. Aš irgi pati viena keldavausi nakti prie vaikučių, ir ne po 2 ar tris kart, bet kaip minėjau tekdavo ir daugiau. Pamiegokit dfiena su vaiku kartu jei jums labai jo trūksta, nes su vaiku viskas gerai, o jei labai pavargot psichologiškai, tai čia jau jums reiktų kreiptis gal į psichologą (aš čia visiškai rimtai, nes tikrai kartais reikia gerai išsikalbėti ir gauti patarimų), jei su vyru bendros kalbos nėra.

2. 2018.09.23 11:02 (prieš 1 mėn.)

Bianka parašė:
    Vaikas yra vaikas ir reikia apsišarvuoti kantrybe. Pas jus dar tikrai jis mažas. Dukra pradėjo visą naktį išmiegoti tik 2,5 metukų, iki tol ir valgyt pabusdavo koki…

Dėl pamiegojimo dieną - jei eini į darbą, atkrenta.

3. 2018.09.23 11:06 (prieš 1 mėn.)

Tiek tėtis tiek aš dirbame...

4. Domas 10 m. 8 mėn.

2018.09.23 11:16 (prieš 1 mėn.)

Pirmiausia kaip su dienotvarke ar ji tiksli? Kartais vaikams padeda labiau labai tiksli dienotvarke, net savaitgaliais ar atostogų metu, tada jie jaučiasi saugūs ir ramūs, geriau miega, draugės vaikui padėjo, bet mano sūnui net ir tai nepadėjo, pradėjo miegoti 4,5m, dabar dukra jei prabunda 3kart tai labai gera naktis ir valgo pm naktį, ne visi vaikai vienodi, tiesiog jūsų nėra iš tų, kurie miega ir tiek. O jei tikrai jums taip psichologiškai ir santykiai prastėja šeimoje tikrai verta eiti(kartu ar atskirai) pas psichologą

5. 2018.09.23 12:57 (prieš 1 mėn.)

Lasyte16 parašė:
    Tiek tėtis tiek aš dirbame...

Na tada teks pakentėt, vakare anksčiau su vaiku eiti miegoti. Kažkaip aišku sunku tas nedamiegojimas, bet tikrai ne pasaulio pabaiga, pas mus irgi netekdavo diena pamiegot, nes kol vaikai miegodavo diena, tekdavo mokytis, tai nelengva, bet ne jūs pirmi ne jūs paskutiniai. Tokiam mažam vaikui yra visişkai normalu naktį dar keltis, o suaugusiems tenka prisitaikyt. Taip jau yra. 🙂

4
  6. 2018.09.23 18:08 (prieš 1 mėn.)

O kur mikdote vaika?Gal jam tiesiog truksta artumo?

7. 2018.09.23 21:17 (prieš 1 mėn.)

Dukrai jau 16-tas menuo nakti keliasi kas 2-3 valandas, po kiekvienos nakties 4-5 isgerti pieno buteliukai. Taigi..... laukiu, kada tiesiog ateis laikas.

8. 2018.09.24 09:00 (prieš 1 mėn.)

Mano irgi keldavosi naktimis buteliuko prašytis kasnakt iki tol kol atsisakė buteliuko ( paliko pas tetą) ir nebereikėjo nei buteliuko nei kėlimosi naktį

1
  9. 2018.09.24 15:34 (prieš 1 mėn.)

Mano vyresnele iki 4 metu keldavosi kas 2 val visa nakti taip dabar "uzaugo" keliasi kas 3-4val. Mazylis irgi per nakti po 10 ir daugiau kartu nubunda stojasi eit, kalba, dainuoja ar verkia naktim jau 4 men nevalgo bet nieko tai nekeicia. Tad manau reikia tiesiog islaukt ir isaaugs vaikas nemiegojima.

1
  10. 2018.09.24 16:17 (prieš 1 mėn.)

o tai... ar tikrai čia 'susitaikyk su likimu' situacija? gal ir nemiegos vaikas kaip suaugęs nuo 10 vakaro iki 8 ryto, bet turbūt situacija neturi būti tokia tragiška..
    kas kiek laiko jūsų vaikas keliasi? kaip atrodo visos dienos rutina? kada guldote nakties miego? ar vaikas moka pats nusiraminti, ar kaskart kai pradeda verti keliatės ir imate ant rankų? visi šitie ir dar daug dalykų lemia tai, ar vaikas patenkintas ir ar išmiegos ilgesnį laiką

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras