MAMMY1 parašė:
Aha,kol kas gerai valgo, super. Tik kakojo vakar karta, snd dar ne,
Dbr miega, vakare neduosiu miegot, kad nakti miegotu. ;)
jo kartus slykstyne
mes karta i para skystai ir zaliai,jus?
MAMMY1 parašė:
Aha,kol kas gerai valgo, super. Tik kakojo vakar karta, snd dar ne,
Dbr miega, vakare neduosiu miegot, kad nakti miegotu. ;)
jo kartus slykstyne
mes karta i para skystai ir zaliai,jus?
nesliocike parašė:
bet nereikia nei valyti nei liesti?
Gydytoja sake : IGnoruokit
Tai ir ignoruoju sekmingai
P-a-n-e-l-e parašė:
Kokios firmos? Pirmasi as ir nupirkau is aptamil padaroau atrode nieko minute kaip kose per 1nr soske niekaip nelindo lauk.ir kiek ko klausiau visi sake kad tirstas…
aptamil, istrauke, bet sunkokai, tai padariau pati didesne skilute ir ok, seip kai siltas tai nelabai tirstas, o kai atsala pasidaro tirstesnis.
MAMMY1 parašė:
Mes aptamil comfort tik per avent nr 3 valgom, turiu browns 4nr trup per greit bega. Nors avent 3 kartais tuo krisleliu pasikemsa. Bet su 4 man per daug springsta.
Tikrai nesigirk isvis....as pasigyriau nebeatpila ir vat dejo ziauriai...poto pasigyriau kad viska nakti miega vakar ir se faio iki 4ryto buvau akim staciom nervota:(sakau nebesigirsiu
Snezana J. parašė:
aptamil, istrauke, bet sunkokai, tai padariau pati didesne skilute ir ok, seip kai siltas tai nelabai tirstas, o kai atsala pasidaro tirstesnis.
Vat as.ir aptamil turiu gaila bet teks mest lauk
ot pinigai i bala o kaina nemaza dar.....as ir meginau didint skylute bet musu panele tingine matyt tingi traukt, beja padejo pienukas? Neisbere?
modesta22 parašė:
Help!!! Kaip kovojat su diegliukais nebegaliu visa diena rekia verkia be miego esam.. duodu ta colinox sudas nepadeda.
Pamegink sab simplex vienintelis kas mums padejo nei espumizan niekas nepadejo...ir as ne i pienuka lasinu o kelis lasiukus ant tutuko ir fsio...mums padejo tik jie.
warliukas parašė:
Dideli statysit? Noreciau ir as kudra turim bet nepatinka man joje maudytis nors ir svaru be zoliu. Turim maza baseiniuka, vaikiska, vyresnelis ir atsistot jame ism…
pas mus 1tonos, o maziai nupirkom atskirai 200litru
P-a-n-e-l-e parašė:
Vat as.ir aptamil turiu gaila bet teks mest laukot pinigai i bala o kaina nemaza dar.....as ir meginau didint skylute bet musu panele tingine matyt tingi trauk…
na musiske labai megsta pavalgyt, jei alkana tokia pikta buna
bet valgo betkoki misinuka, kolkas neisbere, padarem kakucio, gal neuzkietins, seip mums niekada nekietino, kolkas neatpyle nekarto
modesta22 parašė:
Help!!! Kaip kovojat su diegliukais nebegaliu visa diena rekia verkia be miego esam.. duodu ta colinox sudas nepadeda.
Mum niekas nepadejo tik vibucrol zvakutes,bet seip dabar jei uzeina bandau nukreipt demesi,vaikstom,rodau jam daiktus,supu,pro langa rodau,tv zodziu kolkas pavyksta,o per ta laika ir praeina
9 testuotojų vertinimai
16 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai