2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. 2018.04.19 13:32 (prieš 7 mėn.)

Sophie2017 parašė:
    Gal kas buvo paskaitose apie zindyma ir naujagimio prieziura Santariskese? Gal pamenate kiek trunka paskaita, ar idomiai pasakoja? Nezinau ar issedesiu kelias valan…

Aš buvau Santariškių paskaitose. Man jos tikrai buvo naudingos ir įdomios. pasakoja išsamiai. Atsimenu, kad žindymo paskaita užtruko ilgiau nei planuota, gal beveik 2val. O apie gimdymą užtruko 1val.

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.04.19 13:38 (prieš 7 mėn.)

dukryte1 parašė:
    Sveikos mamytes.as ir is po vakar echo numuso nuotaika .pergyvent pradejau.nes viskas buvo gerai pagal laika o daba turetu butu 37 savaite suejus o echo parode 34 s…

Pas mane taip pat. Siandien dave siuntima i santariskes, bet tik balandzio 30 diena

3. 2018.04.19 13:41 (prieš 7 mėn.)

Judinga parašė:
    Nekreipia demesio i tai man rodos ??

Dėl vestuvinio nieko nesako, o daugiau liepia visus papuošalus nusiimti

4. 2018.04.19 13:41 (prieš 7 mėn.)

Zivke parašė:
    Nu mano naujienos tokios, kad ligoninej laikys kol pagimdysiu...

O kodel?

5. 2018.04.19 13:51 (prieš 7 mėn.)

juditoks parašė:
    Labas rytas
    As nakti einu 2-4 kartu i wc...is po wc stikline vaandens..

Manau kamstis bus su kraujuku, nes as irgi maciau kad pora sav pries salinosi kamstis, bet tai buvo tiesiog daug gleiviu,o kai pamaciau tikraji kamsti visai buvo kas kita

1
  6. 2018.04.19 14:00 (prieš 7 mėn.)

Skudi parašė:
    O veikla kokia yra? Kaip jūs pati jaučiatės?

Kunceviciute.dovile parašė:
    O kodel?

Nuo vakar pilva susitraukineja, buna momentais lb skausmingai ir kuo toliau tuo daznesni tie susitraukimai. Pamatavo tonusus, jie geri, gimda neatsidarius, bet gimdos kaklelio ilgis islieka tas pats 1 cm, o echoskopuojant pamate, kad leliuko galvyte lb zemai. Tai sake gali but savaiciu klausimas, bet gali but ir dienu... seip nuo vakar pati jauciu kad pilvas lb zemai kai eini atrodo tuoj pamesiu

7. 2018.04.19 14:46 (prieš 7 mėn.)

Oj kaip mažai visom liko?? greit pasipils leliukai❤
    Klausimas: kas planuoja gimdyt antakalnyje-Vilnius?
    Kaip planuojat atsidekoti maišeliais su dovanom ar pinigais?
    Kiek drabuželiu planuojat imti??

1
  8. 2018.04.19 15:01 (prieš 7 mėn.)

iloniote parašė:
    Oj kaip mažai visom liko?? greit pasipils leliukai❤
    Klausimas: kas planuoja gimdyt antakalnyje-Vilnius?

planuoju gimdyti antakalny. Atsidekoti niekaip neketinu, nes toks gydytoju darbas - pasirupinti mamomis ir ju mazyliais.

14
  9. 2018.04.19 15:02 (prieš 7 mėn.)

Zivke parašė:
    Nuo vakar pilva susitraukineja, buna momentais lb skausmingai ir kuo toliau tuo daznesni tie susitraukimai. Pamatavo tonusus, jie geri, gimda neatsidarius, bet gimd…

O jei..dar butu gerai kad taip leliukas neskubetu..bent sulaukt 36 pilnu savaiciu..butu idealu jeigu 37 sav. Bet turbut jeigu prasides veikla tai jau ir nestabdys?

10. 2018.04.19 15:17 (prieš 7 mėn.)

Man idomu ar jums jūsų ginekologes aprodė gimdymo palatas? Esu iš poros merginu girdėjus jog joms aprodė,supažindino su tuo, aparatais ir panašiai. O manes tiesiog paklause ar žinau kur gimdymo palata atsakiau jog daug maš tai parodė per langa i šalia esanti pastatą ir pasakė kur yra įėjimas, ir daugiau jokio supažindinimo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.