2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.08.06 09:57 (prieš 11 mėn.)

Mamytes zinau kad pries kuri laika galbejot kad kai kuriu vaikuciai kosti ir ka naudojat, kazkas minejo kad ten kazkuo tepa krutine ir padukus. Gal galite dar karta parasyti? Reikejo uzsirasyti bet kai neaktualu tai ir atsitinka taip.. Mano snd kaip ir pakosti nesuprantu kartas nuo karto che che tai nezinau ar cia jau kosti ar ne ir kaip ir atrodo nosytei snargliuku yra bet kai trauki nieko issitrauke tokie kietesni kaip ir kiekviena ryta issitraukiam.

2. 2018.08.06 10:19 (prieš 11 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:

Aš galiu pasakyti tiktai vieną: jeigu Jūsų vaikiukas ištisą dieną pamiega tik po 10 min ir nuolatos žinda - aš Jums sutikusi užkabinčiau aukso medalį už kantrybę!!!
    Ir, manau, visai nesvarbu ar jis nemiega, nes mama stresuoja ar dėl to, kad toks jau jis yra, svarbiausia rezultatas ir kaip Jūs su tuo tvarkotės 👍
    Jeigu man taip reiktų manau po tų poros mėnesių mane išveštų į psichiatrinę 😬 ir aš visai rimtai, nes būna jau dabar nervinuosi jeigu dieną ką nors susiplanavau veikti (maistą ruošti, vakuoti, uogienę virti ar pan), o jis nemiega arba reikia supti pusvalandį 🙈
    Tikiu, kad vaikiukai į mūsų šeimas ateina tokie, kuriuos mes sugebėsime išauginti ir kiekviena „atsikąsti savąjį motinystės kąsnį” ❤

3
  3. 2018.08.06 10:48 (prieš 11 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Mamytes zinau kad pries kuri laika galbejot kad kai kuriu vaikuciai kosti ir ka naudojat, kazkas minejo kad ten kazkuo tepa krutine ir padukus. Gal galite dar karta…

Maniskis taip pat, siandien isejom i lauka ir pradejo koseti, tai parlekiau namo, namuose ramu nekosti. Tai taip ir nesuprantau, pastebesiu as ji siandien, nes neramu. Taip pat aktualu ir man, kaip kovoti su kosuliu.

4. 2018.08.06 11:15 (prieš 11 mėn.)

Laum4 parašė:
    Aš galiu pasakyti tiktai vieną: jeigu Jūsų vaikiukas ištisą dieną pamiega tik po 10 min ir nuolatos žinda - aš Jums sutikusi užkabinčiau aukso medalį už kantrybę!!!…

Kartais kyla tokių minčių ir man... Ir aš visada buvau perfekcionistė, todėl reaguoju į viską sunkiau.. Jau pradedu išmokti nebesinervinti dėl mus supančių dalykų, bet kaip nesinervinti kai tavo vaikas verkia, neužmiega, o nori tik žîsti, tai nežinau... Dar neišmokau.. Gal išmoksiu, o gal praeis viskas! Labai tikiuosi! Ir labai laukiu kol mano mažylis pamiegos ilgiau, kad nebūtų nervingas ir piktas...
    Ačiū Jums už palaikymą, nes kartais labai labai svarbu tik geras žodis. Ūpas pakyla ❤️

5
  5. 2018.08.06 11:57 (prieš 11 mėn.)

Kaip as suprantu tas mamas, kurių vaika nemiega arba sunkiai uzmiega. Maniske irgi sunku uzmigdyti pailseti, o ir pamiega maksimum 30 min, tik labai retais atvejais 45-60 min. Butu galima nemigdyti, bet ji pavargsta, trina akytes, pradeda zyzti. Reiskias laiskas pailseti, o paciai neiseina. Jeigu praleidziu momenta, tada isvis buna aukščiausio lygio koncertas... Pazliumbiu kazkur pasislėpusi ir vel viskas nuo pradziu. Bandau guosti save, kad laikina, bet kazkodel nuo to nelengviau

1
  6. 2018.08.06 12:22 (prieš 11 mėn.)

Sveikutės, kaip sekasi mamai kurios vaikutis nešioja diržiukus klubams?😊

7. Dominykas 1 m. 2 mėn.
    Sofija 7 m.

2018.08.06 13:19 (prieš 11 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Mamytes zinau kad pries kuri laika galbejot kad kai kuriu vaikuciai kosti ir ka naudojat, kazkas minejo kad ten kazkuo tepa krutine ir padukus. Gal galite dar karta…

As naudodavau arbatmedzio eterini alieju, labai gerai ir nuo slogos. Padukus ir krutine patrindavau delnais, isilasinus po kelis lasiukus arbatmedzio eterinio, o slogai gydyt pasidarydavau arbatmedzio ir alyvuogiu tyro aliejaus misini, epamenu proporciju, bet yra internete, ir tuo misiniu, su ausu krapstuku atsargiai patepdavau nosytes vidu

8. 2018.08.06 13:28 (prieš 11 mėn.)

Oi, manau, kad kiek mamų ir vaikų, tiek ir skirtingų situacijų, tad tikrai negalima vienareikšmiškai vertinti situacijos. Gabija, aukščiau nosį! 🎈panašu, kad turite nelengvą situaciją ir puikiai su tuo tvarkotės. O mažasis, tikėkimės ims vis daugiau miegoti.
    Kas man asmeniškai padėjo šiek tiek suvaldyti stresą - tai kai kažkokiu būdu į dukros nerimą, nuolatinį žindymą ir nemiegą ėmiau žiūrėti ne kaip į vargelį o kaip į bandymą komunikuoti su manimi ir tėčiu. Ir kažkaip palengvėjo tada O kai man palengvėjo, žiūriu kad ir ji ramesnė tapo ❤

6
  9. 2018.08.06 13:47 (prieš 11 mėn.)

Mūsų mažė irgi iš nemiegančių dieną. Negana to, dar ir niekur nepabūna ilgiau 15-os minučių. Nei vežimas, nei kėdutė, nei nešynė netinka. Tinka tik ant rankyčių 🙂 Bet ir tai po kurio laiko nešimo prasideda ašaros, nes, matyt, neįtinkam, kaip nešam 😃 Kad ir kaip bandai pasukti tą princesę - vis tiek dūdos.
    Labai labai suprantu tą įtampą, nerimą ir įsivaizduoju, kaip išpila prakaitas vos peržengus namų slenkstį ir pamėginus išeiti į lauką... mane irgi dažnai tas stresas užvaldo Ypač ruošiantis mašina važiuoti. Bet kažkaip vieną dieną tiek pagailo savęs, kad niekur nosies neiškišam ir pagalvojau “velniop, bandom ir šitaip!”. Ir kažkaip apsivertė viskas. Vaikas nepasitaisė , bet mes pradėjom į daug ką kitaip žiūrėt... nueinam į kavinę, tai kol vyras pavalgo, aš dukrytę maitinu, tada jis ją paima, visaip linksmina, o aš pavalgau Jei nepasiduoda linksminama, labai įsiverkia, toliau maitinu, o vyras mane nuo šakutės 🤣 Be proto myliu jūrą, mirtinai norėjau ją aplankyti, bet ilgai stresavau, kaip čia bus. Dabar va visgi išsiruošėm... dukriukas toliau kaba ant rankų, keliskart buvo kilusios baisulingos ašarų audros iki springimo, va net dvi valandas teko nešti pakibusią ant krūties, rankyčių nebejaučiu, bet užtat jūrą pasveikinau, pabraidžiau O mes dar ir su dviem nemažais šunimis, kuriuos suganyt reikia... tai, galvoju, gal ir gerai, kad pasakiau sau “velniop!”, nes, pasirodo, nuolat tampyti ant rankų ir maitinti be sustojimo vaiką galima ir už namų sienų - bent stogas ne taip čiuožia 😅

17
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras