2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.11.23 10:59 (prieš 5 mėn.)

Laum4 parašė:
    Nesinervuokit. Aš irgi norėjau ir verkt, ir užsidaryt, po to kai nuo bėrimų pasėlis parodė kad dar ir auksinį stafilokoką turi ir vit D perviršis buvo, nors tik po …

Tikrai taip, tikiuosi santariskese viska pasakys kas ir kaip o pas lokia gydytoja buvote?

2. Mantas 15 m. 6 mėn.

2018.11.23 16:36 (prieš 5 mėn.)

Feja2018 parašė:
    Mamytes, tikriausiai jau duag kartosiuosi, bet kas pirkote Columbia kombinezonus is parduotuves, pirkote 12-18 ar 18-24? Mums ryt 6 menesiai , o ugis 74 cm, nezinau…

Mes turim 6-12, tai kojoms greitai bus per trumpas. Jau dabar velku tik su tapukais. Ūgis mūsų nedidelis 67, bet ilgakojė mergiotė Tad iki pavasario neištempsim su tuo pačiu

3. 2018.11.23 17:46 (prieš 5 mėn.)

MarijaDovidavičienė parašė:
    kaip jusu maziukai reguoja i brokoli ?

Mum viduriukai sukietejo nuo brokolio,tad dbr neberagaujam jo

4. 2018.11.23 18:33 (prieš 5 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Gabaliukai - lazdelės kaip mažasis mano pirštas.. toks jausmas, kad jam nereikia galvot, dedasi tiesiog į burną ir "kramto".. o vat kai šaukštelis su koše, tai nesu…

Geras! Koks šaunuolis! 🙂 Mūsiškė su tyrele šauniai draugauja, o va su gabaliukais nekažką... šiandien įsidrąsinusi daviau banano pačiai pasižaisti, tai taaaaip paspringo! 😱 Širdis į kulnus nusikočiojo... dabar vėl bijau, tai gal tęsim su tyrelėm... 😃

5. 2018.11.23 19:41 (prieš 5 mėn.)

ViJan parašė:
    Geras! Koks šaunuolis! 🙂 Mūsiškė su tyrele šauniai draugauja, o va su gabaliukais nekažką... šiandien įsidrąsinusi daviau banano pačiai pasižaisti, tai taaaaip pasp…

Na mes kolkas be springimų.. tfu tfu tfu..
    Šiandien buvom pas gydytoją, gavom skiepus konsultavausi dėl maitinimo, sakė puiku, kad taip valgo, ir nesiūlė trinti maisto.. 🤔
    +3,5cm ir 560g
    Mano jaudulys, kad per dvi savaites nieko doro nesuvalgo, nepasiteisino, sakė, kad svoris auga puikiai, kiek valgo tiek.. 🤷‍♀️

6. 2018.11.23 22:54 (prieš 5 mėn.)

Kaip suprantu, BLW rekomendacijose pabrėžiamama, kad pradžioje, kol vaikas tik mokosi valgyti, nereikėtų maišyti maitinimo tyrelėmis ir gabaliukais - įpratęs tiesiog ryti tyrelę, gali per drąsiai elgtis su kietu maistu.

Mes šią savaitę metėm košes, vyrutis valgo (trina, kočioja, laižo) pats. Man tas žiaukčiojimas labai baisus, nors teoriškai žinau, kad tai natūrali reakcija ir apsisaugojimas nuo per didelio kąsnio, o ne springimas, praktiškai širdis į kulnus ritasi. Telefoną visada valgio metu laikau šalia padidėjusi, jei reikėtų greitajai skambint Su vyresniąja prie savarankiško valgymo vėliau ir palaipsniui perėjom, tai kažką op lengviau buvo.

7. 2018.11.25 15:05 (prieš 5 mėn.)

Gal kas naudojat vokeli su merino vilna ?

raso, kad galima naudoti ir auto keduteje, bet ar vietos nebus maza? Uzsisega sandariai- Ar uztektu silumos be zieminio kombio?
    Mano dukrytei tragedija detis kombinzona, galvoju gal cia butu issigelbejimas nuo baisiu riksmu.

8. 2018.11.25 18:35 (prieš 4 mėn.)

GintareBD parašė:
    Gal kas naudojat vokeli su merino vilna ?

As turiu toki. Autokedutej puikiai prisitvirtina, su zieminiu kombiu nekisau, nes butu per karsta, su plonu tai gerai tilpo. Tai galetu buti iseitis autokedutej, vaziuojant masina ar trumpai pasinesant lauke. Bet vezime manau ne, nes vis tiek iskisa rankytes, tai jas susaltu. O siaip jis lb siltas, tas vilnos sluoksnis storas👍

9. 2018.11.25 20:18 (prieš 4 mėn.)

Liepinė parašė:
    As turiu toki. Autokedutej puikiai prisitvirtina, su zieminiu kombiu nekisau, nes butu per karsta, su plonu tai gerai tilpo. Tai galetu buti iseitis autokedutej, va…

Aciu uz info. Uzsisakysiu ir as.

10. 2018.11.26 17:56 (prieš 4 mėn.)

Ar ragavot jau pomidora?kaip valge vaikiukas?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras