2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.11.21 09:35 (prieš 3 sav.)

Pelė drąsuolė parašė:
    Tas warmies gal?

Ne, pirkom lietuvišką, iš lino ir medvilnės, kur į pilvelį dedamas pašildytų grūdų maišelis 🙂 Taip kveeepia... 🤗

2. 2018.11.21 09:58 (prieš 3 sav.)

Mamytes, auginancios alergiskus vaikus, gal ir ne tik. Kaip verdate kukuruzu kose? Kokias koses perkate? Kaip verdate? Ir visokiu Hip ar mamuko mums netinka, nes jie su ryziu miltais, o maniskis jiems alergiskas. Mums su primaitinimu prastai, visoms darzovems jis alergiskas, tad bandysime kruopas. Kukuruzas alergijos neturejo, tai bandysim nuo ju.. tik nezinau kaip virti ir pa pirkti. Kukuruzu kose? Miltus? 🤔😭

1
  3. Kotryna 7 mėn. 4 d.
    Mantas 15 m. 2 mėn.

2018.11.21 10:29 (prieš 3 sav.)

Feja2018 parašė:
    Mamytes, auginancios alergiskus vaikus, gal ir ne tik. Kaip verdate kukuruzu kose? Kokias koses perkate? Kaip verdate? Ir visokiu Hip ar mamuko mums netinka, nes ji…

Aš pirmajam virdavau kukurūzų košę. Labai mėgo. Tik ją ilgai virt reikia. O kad procesas paspartėtų rekomenduoju užmerkt kruopas gerokai prieš virimą.

1
  4. Kotryna 7 mėn. 4 d.
    Mantas 15 m. 2 mėn.

2018.11.21 10:32 (prieš 3 sav.)

alinute0212 parašė:
    Mamytes kurios pacios maitinat☺ kaip jums sekasi su primaitinimu? Mes kolkas pietum darzovienes raugaujam, jau 2 diena dideja porcijos☺ bet man vis kyla klausimas o…

Mes jau kokį mėnesį ragaujam daržoves ir kruopas. Max suvalgėm gal 30 ml - neypatingai noriai valgo. Valgant košytes duodu mp užsigert - jai norisi. Keletą kartų patraukia ir vėl ragaujam košę. Žaidžiam...

5. 2018.11.21 11:03 (prieš 3 sav.)

alinute0212 parašė:
    Mamytes kurios pacios maitinat☺ kaip jums sekasi su primaitinimu? Mes kolkas pietum darzovienes raugaujam, jau 2 diena dideja porcijos☺ bet man vis kyla klausimas o…

Aš jei ima dar pavalgius duodu mp. Nors mūsų primaitinimo porcijos nedidelės dar. Bandau duoti daržovių pietums, o vaisių vakarienei. Ryte dar neduodu nieko, nors gal reiktų jau po biškiuką.

6. 2018.11.21 11:45 (prieš 3 sav.)

Margarita27 parašė:
    Aš jei ima dar pavalgius duodu mp. Nors mūsų primaitinimo porcijos nedidelės dar. Bandau duoti daržovių pietums, o vaisių vakarienei. Ryte dar neduodu nieko, nors g…

Kaip jums su vaisiais vakarienei? Pilvuko nepučia vėliau? Kelinta val. vakarieniaujat ir kada poto gulates miegui?
    Esu davusi pagraužti obuoliuko pavakariams ir matyt pūtė pilvuką, nes lb neramiai naktį miegojo..

7. 2018.11.21 11:48 (prieš 3 sav.)

Ksija parašė:
    Oho... sudėtinga jums... pabandykit paieškot pozų naujų, gal vis tik kuri prigis. Kantrybės...

Snd bandem atsigulus kaip jus pasiulet viskas baigesi klykimu ir gryzimu i yprasta pozicija

8. 2018.11.21 11:53 (prieš 3 sav.)

alinute0212 parašė:

Mes per pietus pavalge darzovieniu iskart dar mp geriam,paskui vakarienei gal kosytes pradesim su gydytojos leidimu

9. 2018.11.21 12:01 (prieš 3 sav.)

Sveikos mamytės, niekaip neišsirenku kombinezono žiemai. Gal patarsit kas nors iš patirties,kuris geresnis. Ar pūkinis kombinezonas, ar geriau su kailiuku viduje?

10. 2018.11.21 12:13 (prieš 3 sav.)

LamaRama parašė:
    Sveikos mamytės, niekaip neišsirenku kombinezono žiemai. Gal patarsit kas nors iš patirties,kuris geresnis. Ar pūkinis kombinezonas, ar geriau su kailiuku viduje?………

Geriausi visgi Columbia pukiniai, musumazyliuose daug pasirinkimo. Su kailiuku tikrai netaip patogu ir nepraktiska. Manau daug kas is patirties pritars 😊

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras