2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.09.21 11:59 (prieš 7 mėn.)

Buvom šiandien planiniam vizite pas gydytoja, tai grįžau visiškai sutrikusi... mažė per mėnesį tepriaugo 200g, nors valgo tikrai dažnai. Gydytoja ramina, kad viskas čia OK., nes praeitą mėnesį priaugo 1 kg, tai bendras vidurkis geras, o ir raumenų masės netrūksta. Sako, jei ir per šį mėnesį nepriaugs, tada galvosim apie primaitinimą mišinuku. Bet man vis tiek kažkaip negera ant širdies, kodėl čia taip... be to, mūsų vaikas dar ir “susitraukė”. Taip džiaugiausi, kad gerai auga, o paaiškėjo, kad buvo blogai išmatavę. Prieš mėnesį sakė, kad 64 cm, paskui, kai po poros savaičių buvom užbėgę pasikonsultuot - jau 65,5cm. O šiandien iš dviejų matavimų 63 tai išeitų, kad dukriukas nuo gimimo tik 9-iais cm paaugo per 4 mėnesius (gimė 54cm)...
    Žodžiu, esu liūdesy

2. 2018.09.21 12:08 (prieš 7 mėn.)

ViJan parašė:
    Buvom šiandien planiniam vizite pas gydytoja, tai grįžau visiškai sutrikusi... mažė per mėnesį tepriaugo 200g, nors valgo tikrai dažnai. Gydytoja ramina, kad viskas…

Man panašu, kad viskas čia gerai iš to, ką rašot. Tai smulki mergytė ir tiek. Kas būtų jei kiekvieną mėnesį po kilogramą priaugtų.

2
  3. 2018.09.21 12:14 (prieš 7 mėn.)

Gutta parašė:
    Man panašu, kad viskas čia gerai iš to, ką rašot. Tai smulki mergytė ir tiek. Kas būtų jei kiekvieną mėnesį po kilogramą priaugtų.

Na per visus 4 mėnesius jos priaugimo vidurkis yra 675g. Kai pažiūriu, kaip kitų vaikučiai po 1,5 kg vos ne kas mėnesį priauga, tai ir neramu dėl savosios. O tie 200 g išvis nužudė ☹️ Juolab, kad gimė tai nemaža - 4 kg su trupučiu. Aišku, mes abu su vyru stypenos ir kūdenos, nėra į ką drambliuku jai būti, bet vis tiek...

4. 2018.09.21 12:24 (prieš 7 mėn.)

ViJan parašė:
    Na per visus 4 mėnesius jos priaugimo vidurkis yra 675g. Kai pažiūriu, kaip kitų vaikučiai po 1,5 kg vos ne kas mėnesį priauga, tai ir neramu dėl savosios. O tie 20…

Aš manau, kad jums neverta nerimauti. Nes mergaitė guvi, kaip suprantu, stipri ir žingeidi. Tai viskas ok! Faktas, kad didesni gimę vaikučiai priauga mažiau svorio, nei tie mažulyčiai. Vidurkis geras taip pat, tikrai nesierzinkit. Be to, po 3 mėn geras yra betkoks prieaugis, tai manau atmeskit tą mintį apie mišinius. Nu o kam? su ūgio matavimais irgi visad būna paklaida. Mano pana priaugo 1kg, 900gr ir 580gr, 4-o
    mėn dar eisim už poros sav. Aš dėl to mažesnio prieaugio 3mėn irgi sutrikau, bet po to galvoju, juk šovė į ūgį per mėn 4cm, o be to yra jau judri, ne be tas gulintis ramiai kūdikis, pastoviai makaluojas rankom kojom, vartytis pradėjo, iš kur tie kilogramai mums augs :))) žodžiu, aš matau, kad ji sveika, linksma, guvi mergaičiukė, mes, tėvai, irgi nesam stambūs, tai ji ir bus turbūt iš smulkesnių vaikučių. Tikrai neduosiu mišinių, maitinsiu toliau pati ramiai ir nesuksiu galvos. Tą ir jums rekomenduoju!

1
  5. 2018.09.21 12:28 (prieš 7 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Šiandien mes po klubų echoskopijos. Gydytoja sakė, kad vertinant kaulėjimą, šiek tiek padidintumėm vit D dozę..

Mes kaip buvom pas ortopedą irgi net kelis kartus pakartojo vartoti vitD. Labai svarbu kaulams. Bet man tas iš akies davimas, nu ką aš žinau. 🙄 mes eisim tirtis kitą sav.

1
  6. 2018.09.21 12:30 (prieš 7 mėn.)

Rosita25 parašė:
    Ar jusu kudikiukai sapnuoja?kelinta diena pastebiu kaip maziukas verkia miegodamas,sia nakti isvis du kartus reke miegodamas ir sunku nuraminti buvo kol neprabudo,t…

Sapnuoja:)) dūsauja, niurna kartais kažką. Bet be ašarų tokių

7. 2018.09.21 12:35 (prieš 7 mėn.)

Skudi parašė:
    Aš manau, kad jums neverta nerimauti. Nes mergaitė guvi, kaip suprantu, stipri ir žingeidi. Tai viskas ok! Faktas, kad didesni gimę vaikučiai priauga mažiau svorio,…

Na aš irgi kažkaip apie mišinius visiškai nenoriu galvot, juolab, kad iki primaitinimo “kietu” maistu tiek čia beliko...
    O dėl judrumo dabar pagalvojau, kad jūs teisi. Juk ji tikrai nuolat malasi, juda, spirga, viskuo domisi, yra tikra stipruolė. Tai gal iš tiesų nėra tam svoriui kada augti 🙂
    Ačiū 🎈 Suteikėt šiek tiek įkvėpimo 🤗

1
  8. 2018.09.21 13:05 (prieš 7 mėn.)

ViJan parašė:
    Kai pažiūriu, kaip kitų vaikučiai po 1,5 kg vos ne kas mėnesį priauga, tai ir neramu dėl savosios. O tie 200 g išvis nužudė ☹️ .

Mano mergyte irgi per menesi tik 200 gr. Ugis davar 62 cm. Vis dar nesiojame 0-3 dydzio rubus. Pirkau kelis kombius, tai 3-6 rudeniniai konkreciai didoki, o 6-12 Columbia net iki ziemos nepriaugs, kaip skafandre kokiame. O kai matavome 3-6 Columbia buvo ant ribos.

1
  9. 2018.09.21 13:35 (prieš 7 mėn.)

ViJan parašė:
    Na per visus 4 mėnesius jos priaugimo vidurkis yra 675g. Kai pažiūriu, kaip kitų vaikučiai po 1,5 kg vos ne kas mėnesį priauga, tai ir neramu dėl savosios. O tie 20…

Tikrai nesinaudokite. Iš to ką parašėte manau viskas jūsų dukrytei gerai. Ne veltui visur rašoma, kad nuo 4mėn gerai yra bet koks prieaugis. Tie mažiai dabar taip spurda, kruta, juda, kad tikrai nesistebiu, kad mažai priauga. Jūs pamėginkite taip kojytėmis duotis visą dieną😁😁

4
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.21 14:47 (prieš 7 mėn.)

Feja2018 parašė:
    Žinokite, jog nesate viena. As taip pat jau 3 menesiai valgau tik 6 produktus. Desertas vienintelis - bananas.

Gal pasakysite kokius produktus? Nes as nebezinau, ko atsisakyt, dabar ir ryzius su kukuruzais meciau. Nebezinau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras