2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.09.25 09:44 (prieš 9 mėn.)

Atlantaaaa parašė:
    Gal galit pasidalinti kokias savo mažiukam pirkot žiemines kepurytes ir iš kur 🤗

Pirkom merino vilnos šalmuką iš green rose, tokį ir vyresnėlė turi, labai geras dalykas, nekaista su juo. Tikrai verta!

Dėl kombių - dviejų dalių verta pirkti, jei dažnai keliaujat mašina ar užeinat į prekybcentrį ar pan, nes tada patogu nurengti tik viršų.

2. 2018.09.25 09:52 (prieš 9 mėn.)

ieva.stog parašė:
    Pirkom merino vilnos šalmuką iš green rose, tokį ir vyresnėlė turi, labai geras dalykas, nekaista su juo. Tikrai verta!

Ačiū jums už rekomendacijas šalmukui - jau nupirkau tokį ir labai patiko!

O ką daryti su pirštinėm? Ką turit, merginos? Vakar išėjom į lauką, tokio "kailinio" kombio rankogalius užlenkiau, kaip supyko. Negali susikišti į burną rankų laižyti, vietoj rankų tik pūkuoti rutuliukai

2
  3. 2018.09.25 09:58 (prieš 9 mėn.)

https://mamoszurnalas.lt/sensacija-griztama-prie-papildomo-maitinimo-nuo-4-menesiu/

Puikus straipsnis pasiskaitymui ir akiračio praplėtimui ;)

Kad nieks neapkaltintų, jog skatinu primaitinimą nuo 4mėn., užbėgu už akių - NE! ;) puikiai gydytojo išsakyta pozicija, kad nepasikliauti aklai PSO, nepulti į vienus, ar kitus kraštutinumus ;)

Mūsų gydytoja pasiūlė pamėginti bulvių košės, kepto obuoliuko kai sulauks mažylis 5mėn., bet ne pradėt primaitinimą, o pasiūlyt paragaut ir pagal situaciją žiūrėt ką toliau daryt ;)

4
  4. 9 m. 11 mėn.

2018.09.25 10:34 (prieš 9 mėn.)

Sveikos mamos,norėčiau paklausti,kiek kartų jūsų vaikiukai valgo naktį?Mano nuo 21-7val valgo mažiausiai valgo 6kartus,maitinu pati.Man atrodo,kad per daug,bet daktare pasake,kad vaikutis pasirinkes tokį maitinimosi ritmą.

5. 2018.09.25 10:55 (prieš 9 mėn.)

sigitaskil parašė:
    Sveikos mamos,norėčiau paklausti,kiek kartų jūsų vaikiukai valgo naktį?Mano nuo 21-7val valgo mažiausiai valgo 6kartus,maitinu pati.Man atrodo,kad per daug,bet dakt…

Nevalgo nuo 22-23h iki 7-8h ☺️

6. 2018.09.25 12:11 (prieš 9 mėn.)

sigitaskil parašė:
    Sveikos mamos,norėčiau paklausti,kiek kartų jūsų vaikiukai valgo naktį?Mano nuo 21-7val valgo mažiausiai valgo 6kartus,maitinu pati.Man atrodo,kad per daug,bet dakt…

Maniškė 21h pavalgo nulušta, tada valgo 2h ir atsikelia 4h pavalgyt , o paskui keliames 7h

7. 2018.09.25 12:23 (prieš 9 mėn.)

sigitaskil parašė:

Dabar jau labai laiminga kai nuo 23 iki 9 ryto valgo 3-4 kartus. Bandau užmigdyti ankščiau,einam į lovą nuo 20 val, bet visvien nulūžta apie 23 val. Vakar išvis tik 1 val. Nulūžo 😤

8. 2018.09.25 12:26 (prieš 9 mėn.)

O męs jau po skiepų, negavom meningokoko , nes pagal naują ministro įsakymą dabar bus 3 5 ir beroc metų laiko skiepas. Tai gavom tik privalomus. Ir tėveliai pasiskiepino nuo gripo. Daktarė labai rekomendavo, kad visi kas kontaktuoja su kūdikiu, pasiskiepintų.

9. 2018.09.25 12:37 (prieš 9 mėn.)

Ievosiukas parašė:
    Sveikos,mamytes ar kam nors is Jusu mazyliu buvo “miego regresija”? Ties 4 men

Maniškei irgi sutriko miegas. O taip džiaugiaus ramiom naktim...

10. 2018.09.25 12:38 (prieš 9 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    https://mamoszurnalas.lt/sensacija-griztama-prie-papildomo-maitinimo-nuo-4-menesiu/

Aciu uz straipsni.
    Mums vakar suejo 4 menesiai. Buvom pas alergologe bei pediatre. Del musu alergiju jau viskam, primaitinima pradesim nuo sios savaites. Mums netinka joks misinukas, apart receptinis, tad belieka primaitinti ir pratinti prie maistelio as pati esu uz primaitinima Nuo kokiu 5 men. O kas pasikliauja PSO standartais, sakyciau pirma reiktu suprasti, kokkios salys priklauso siai asosiacijai, kadangi daugiau nei puse saliu- skurdzios azijos, afrikoa, prietu amerikos salys, todel ir rekomenduojama ilgai maitinti mp, kadandi puse pasaulios aliu neturi net geriamo vandens arba osvis neturi vandens, todel kad vaikai nesirgtu ar nemirtu jiems rekomenduojama vaika maitinti mp iki 3-5 m. Musu situacija manau kitokia. Bet cia tikrai kiekvieno pasirinkimas

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras