2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.08.25 08:11 (prieš 8 mėn.)

Letta m parašė:
    Mamytes cia gal dar nelabai aktualu, bet ateina vesus orai ir ziema ne uz kalnu. Norejau paklausti jusu nuomones del lauko kombinezonu, kokius ruosiates pirkti? Gal…

Columbia, man visos draugėsrekomendavo, mes nusipirkom, nes viena draugių užrodė akciją

2. 2018.08.25 08:15 (prieš 8 mėn.)

Kaknevičienė parašė:
    Galvojau,kad gal realu... Aš pirmagimio pati nemaitinau,tai tas maitinimas krūtim,man visiškai naujas...

ieva.stog teisingai parašė apie žindymą.. kai žindot - jokio ritmo tikėtis negalite.. nes net ir metinukai jo neturi.. tai ne tik maistas, tai ramuma, saugumas, pasiguodimas mamai, užsisakymas daugiau pieno. Visa tai yra šalia mamos.. Kai pradėjau lauktis žinojau, kad maitinsiu, bet tikrai galvojau, kad kūdikiai valgo pagal ritmą, na, mano kūdikis itin jautrus, galvojimą teko keisti 😄 Ir žinda jis kada nori. Taip, tarpai dabar jau gerokai ilgesni nei naujagimystėje, bet max 1.5-2val nuo valgymo pradžios, dėl to, kad jis miega max pusvalandį ir tas ciklas gana trumpas...

1
  3. 2018.08.25 08:16 (prieš 8 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Neišbandžiusi kolkas, bet prisiklausiusi pagyrų, nupirkau Columbia 🤔 Nors turiu ir sinteninių kombinezonų, pūkuotų ir pan.. 🙈

Kokio dydzio pirkot?

4. 2018.08.25 08:49 (prieš 8 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    ieva.stog teisingai parašė apie žindymą.. kai žindot - jokio ritmo tikėtis negalite.. nes net ir metinukai jo neturi.. tai ne tik maistas, tai ramuma, saugumas, pas…

Aš kartais kai noriu pamiegoti,pasiguldau ją šalia ir duodu krūtį,su krūtine ji gali porą valandų išmiegoti,bet vis bijau,kad labai neteisingai darau...o čiulptuko ji neima,jei bandai įkišti,tai pradeda baisiai isterikuoti...
    Naktį gerai miega,pirmą 4val miegelį savo lovoj,o paskui mano patogumui,miega pas mane...

5. 2018.08.25 08:52 (prieš 8 mėn.)

Tiek daug yra teorijos apie žindymą,aš jos tiek prisiskaičiau,bet man visiškai nepasiteisina praktiškai... 😔

6. 2018.08.25 09:39 (prieš 8 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Ačiū, skaitau anglų kalba, bus liuks. Gal parduoti norite, jei perskaitėt?

oi ne auksas tos knygos! drauge laukiasi tai perduosiu dar yra apie miega gera
    Twelve Hours' Sleep by Twelve Weeks Old: A Step-by-Step Plan for Baby Sleep Success mano miega visa 12val nakti

7. 2018.08.25 09:45 (prieš 8 mėn.)

Kur perkate columbia kombinezonus?

8. 2018.08.25 09:49 (prieš 8 mėn.)

Letta m parašė:
    Kokio dydzio pirkot?

Pirkau 6-12mėn. 😉

9. 2018.08.25 10:12 (prieš 8 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Pirkau 6-12mėn. 😉

O kokio ūgio jūsų vaikiukas dabar?
    Visos žiūriu Columbia perka aš būsiu ne išimtis.

10. 2018.08.25 10:18 (prieš 8 mėn.)

Simmil parašė:
    Mamos, kokius budus naudojat migdydamos savo mazylius?

Spyruokliuoju, supu arba su krūtimi. Kitaip niekaip. Ir labai pavydžiu, kurioms užtenka paguldyti ir pasakyti ššš

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras