2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.11.07 23:57 (prieš 1 sav.)

ViJan parašė:
    Na mūsų atveju man lyg ir nepanašu, kad mažoji būt labai nelaiminga ar ką skaudėtų... kai dantys kankina, aišku, kitas reikalas, bet šiaip labiau atrodo, kad tai ka…

Laikykites mamos tikrai is savo ir savo drauges vaikucio atvejo galiu pasakyt tiesiog buna tokiu vaiku kuriems beproto reikia to artumo istiso nesiojimo. Zinau kaip varo is proto tas zyzimas budavo dienu kai gryzta vyras ir sakydavau paimk nebegaliu lai pakriokia pas tave as bent 10min uzsidarius virtuvej kol jam pasildydavau vakariene prakvepuodavau tikrai zinau ka reiskia depresija nes dienos naktys buvo juodos.. drauges po siai dienai atsimena kaip as darydavau valgyt su viena ranka o ant kito peties laikiau savo rubuile mergina. Joms tai atrode misija neimanoma o man buvo tape kasdienybe nes turejau pasirupint ir vyresne mergyte 3m kuri augo namie nes negavom darzelio iki pat paruosiamuku. Bet mes mamos viska istveriam musu meile galingas ginklas todel nepasiduokit. Anksciau ar veliau viskas stos i savas vezes.

6
  2. 2018.11.08 09:03 (prieš 1 sav.)

Vakar savo panelei pirmą kartą viriau ryžių košę pusryčiams ir tapo taip gaila ir liūdna, kad mano mažas kūdikėlis taip greitai auga. Prisiminiau kokią mažytė gimė, tokia bejėgė, o db sėdi gultuke ir bando knygos atsikąsti. Ar čia man vienai hormonai siaučia? 😂😂

4
  3. 3 m. 1 mėn.

2018.11.08 09:42 (prieš 1 sav.)

Atlantaaaa parašė:
    Aš čia su tokiu klausymu ar šia arbatėle jau galima duoti 6 mėn kūdikui ir ar reikia praskiesti ar ne ?

O kam ta arbata?

1
  4. 2018.11.08 11:05 (prieš 6 d.)

Erica1 parašė:
    Vakar savo panelei pirmą kartą viriau ryžių košę pusryčiams ir tapo taip gaila ir liūdna, kad mano mažas kūdikėlis taip greitai auga. Prisiminiau kokią mažytė gimė,…

Tikrai ne jūs viena😊 man ir per greitai auga myluojam bučiuojam nesustodami😍

3
  5. 2018.11.08 11:11 (prieš 6 d.)

Erica1 parašė:
    Vakar savo panelei pirmą kartą viriau ryžių košę pusryčiams ir tapo taip gaila ir liūdna, kad mano mažas kūdikėlis taip greitai auga. Prisiminiau kokią mažytė gimė,…

Aha, man karts nuo karto irgi graudulys gerklę pakutena... ypač kai matau besilaukiančią porą ar mažučiukus naujagimius 🤗 Atrodo, juk ką tik ir mes tom emocijom gyvenom, tuos trapius spirgelius pirmąkart pamatėm 😍 O dabar net sunkiai tikisi, kad čia tas pats žmogeliukas bando ropoti, pradeda maivytis, šitaip nori viską pažinti! Šįryt susigraudinau antrą dantį pamačiusi 😃

5
  6. 2018.11.08 11:18 (prieš 6 d.)

katinas777 parašė:
    Laikykites mamos tikrai is savo ir savo drauges vaikucio atvejo galiu pasakyt tiesiog buna tokiu vaiku kuriems beproto reikia to artumo istiso nesiojimo. Zinau kaip…

O kiek Jums teko laukti to prašviesėjimo? Kada mergytė pasidarė nebe toks lipukas? 🙂

7. 2018.11.08 11:38 (prieš 6 d.)

Kimmi parašė:
    O kam ta arbata?

Na tikriausiai gerimui 😉

8. 2018.11.08 12:27 (prieš 6 d.)

Erica1 parašė:

Tikrai ne jums vienai! Mes ir pašnekam, kad jau va, kokia didelė, jau maitint pradėjom, dar nespėjom rodos atsidžiaugti. Tai nešiojam, myluojam, bučiuojam kol galim

1
  9. 2018.11.08 12:44 (prieš 6 d.)

O as klausima turiu apie autokedutes mazyliam,i kudiska mes jau nebetelpam su kombiu,turim kita nuo 9 iki 36kg bet ji tvirtinasi kad vaikiukas i prieki ziuri,nk tokio kad jau su sita vazinesim?su kokia jus jau vazinejat?

10. 2018.11.08 13:01 (prieš 6 d.)

Rosita25 parašė:
    O as klausima turiu apie autokedutes mazyliam,i kudiska mes jau nebetelpam su kombiu,turim kita nuo 9 iki 36kg bet ji tvirtinasi kad vaikiukas i prieki ziuri,nk tok…

Mes važinėjam dar su kūdikiška, bet sekančią pirksiu irgi, kad būtų galimybė pasukt nugara į kelią, mano nuomone taip saugiau vaikui
    Taip išėjo, kad kūdikiškas turim dvi, tai kažkaip išsisuksiu iki pavasario, o tada rimčiau kibsiu į paieškas, svarstau tarp Maxicosi ir Cybex, su Axisfix abi panašiai kainuoja, gal kas patirtim gali pasidalinti?
    Mes vakar jau ragavom moliūgo 🙈 Žiojasi labai noriai, ryja, bet skonis nepatiko žiauriai.. raukėsi visaip kaip tik įmanoma 😂🙈

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras