2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.07.20)

1. Darius 15 m. 10 mėn.
    Aistė 25 m. 3 mėn.

2018.07.20 06:21 (prieš 4 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    jo, iman gyd.sake kad daznai mazyliai judesiais net sukelia brextonus

Kas tai?

2. 2018.07.20 06:22 (prieš 4 mėn.)

Edžiūnka parašė:
    Kas tai?

Paruosiamieji saremiai

3. 2018.07.20 06:54 (prieš 4 mėn.)

jurgioke parašė:
    Man liepe 2 val po valgio, buvau pas diabetologe kaune.

Vokietijoj išvis keista sistema , ir parodymų apskaitos sistema irgi. Pas draugę su cukrum problemos, tai sakė vienetus stebi- pvz. 6,8. O čia ant tuščio skrandžio iš po nakties nėščiai - 90, 1h po val po pusryčių - neturi 130 viršyti . Sunku laikytis tos jų dietos. Ant tiek griežta - kad bijau ne tik savo svorį praradinėt, bet ir vaikas blogiau priaugines. Baltų miltų/ jokių. Duonos juodos- 2/1,5 riekelės per dieną. Vaisių per kartą- tik tiek kiek į delną telpa. O anksciau mandarinus ir nektarinus kilogramais variau. Be skaičiaus tik daržoves galima. Kiaušiniu tipo - tik trynius. Bulves- per kartą tik vieną kiaušiniu dydžio virtą bulvę. Realiai alkana vaikštau . Krūtinėles dar visokias galima- bet aš negaliu jų daug- sprangios, neskanu man balta , mėsa niekada nemėgau . Vaikštau realiai alkana. Bijau ką i burną įsidėt . Nuo pirmadienio jokios duonos net neuosčiau...

4. 2018.07.20 07:04 (prieš 4 mėn.)

Foxe11 parašė:
    Mum sake 80proc bus berniukas, o pasirodo mergaite

Mums jau nuo 16 sav atsargiai pradėjo nuspėti berniuką. 24 buvau spec skanavime ant galingesnio ultragarso( visus kaip per 30 ten siunčia ) , kur net kraujotakos sistemą parodo. Tai 100% užtikrino , kad berniukas. Net dok. išvadose apie vaisiaus vystymasį parašė lytis - vyr. 😄. Ten jau per 3 d gerai apžiūrėjo 😉. Bet vistiek sakau- juk klysti gali kiekvienas... jetau, jau tūbelių vyriškų turim... ką reiks daryt jei suklydo? 😳

5. 2018.07.20 07:07 (prieš 4 mėn.)

inesiukas897 parašė:
    sweikos merginos kaip kovojate su koju tinimu esu pati smulkute tik priaugau 7kg o jau 29savaite .

Jetus kaip jum fainai, aš dar tik pusę spėjau perlipti - o jau 13 priaugau... baisu...

6. 1 m. 6 mėn.

2018.07.20 07:38 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Vokietijoj išvis keista sistema , ir parodymų apskaitos sistema irgi. Pas draugę su cukrum problemos, tai sakė vienetus stebi- pvz. 6,8. O čia ant tuščio skrandžio …

Tai aš ir su gestaciniu, koks cukrus nevalgius jums buvo nustatytas?
    Man ta dieta tai ten kažkokia pieva, svarbiausia - kad visoms ja vienoda duoda. O ne atsižvelgia i kiek tas cukrus padidėjęs, nei kiek kcal tau reikia pagal tavo svori ugi ir pan. Aš alkana pasėdėjau 3 dienas, pasakiau kad nesamonem neužsiimsiu, ir pasidariau papildoma valgyma - užkandi. Nes man fiziškai silpnai jaustis dėl to nesinori, o ypač kad man jų dieta tai inkstų funkcijos sutrikimo nepagydys. O kad turi problema šalutinę, t.y inksto funkcijos nepakankamuma, del
    ko cukrus užsilaiko - tai jau nerupi, svarbiausia gestacini pripaišo. Net nesigilina, praplauna pinigėlius standartiskai su kompensuojamais dalykais ir konsultacijas ir tiek. Supykau baisiausiai. O privačiai visiškai kitokia gaidele šneka, net nepaišo jokios dietos grieztos tik liepia produktus riboti, ir tas pakilęs cukrus nėštukei nėra naujiena ar diabetas. susimažino normas, kas norėjo ir dabar iš to darosi pinigėlius.

7. 2018.07.20 08:29 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Vokietijoj išvis keista sistema , ir parodymų apskaitos sistema irgi. Pas draugę su cukrum problemos, tai sakė vienetus stebi- pvz. 6,8. O čia ant tuščio skrandžio …

Pasižiūrėkit lenteles glikemijos indekso, valgyt reikia tai kas iki 50 siekia. Pasiskaitykit apie diabetikis tikrai nėra taip sunku maitintis kaip iškarto atrodo realiai tikr atsisakai visų bulkų, saldumynų, vaisiai saikingai. Bulvės taip, kelia cukrų. Aš valgau viską pilno grūdo, jei vištiena sprangi darykit troškinius, sriubas. Man per dvi.sav minus 2kg bet labai džiaugiuos,nes buvau 4 priaugus per vieną mėnesį. Ir dabar ištiesų valgau daugiau, nes neužkandžiauju saldumynais.

1
  8. 2018.07.20 09:18 (prieš 4 mėn.)

anika16 parašė:
    Sveikos, šiandien buvau pas midvife tai viskas ok, pasakė kad DB yra galimybė skiepytis nuo kokliušo(whooping cough) . Ar jūs turėjote ši skiepa?

Draugė prieš savaitę skiepijosi, nes jos vyras čiut nenumirė nuo šito kai buvo kūdikis. Tai ir aš galvoju ar čia imti tą skiepų ar ne. 🤔

9. 2018.07.20 09:18 (prieš 4 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Manaja pazadina tik ledu porcija, va dabar gumba jauciu,baksnoju tai ignora man numetusi

Galvoja duosi ledų, tai pabusiu

10. 2018.07.20 09:19 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    Nu man irgi nemaloniai tempia kai mazoji taip susiskersuoja, bet as neskaitau kad cia gimda kieteja nes jauciu kaip mazoji paskui persivercia ir dingsta tas temp…

Taip ir yra, man kasdien po keletą kartų taip būna. Gali būt užpakaliukas, kojytės, pasislenka ir praeina

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.