2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2019.01.08 19:15 (prieš 5 mėn.)

Dusulys būna, kartais plėšiu megztinį su kaklu nuo savęs, nes atrodo kad jis smaugia. Bet ir nusivilkus nepraeina. Į vidų apačioj mažius spardosi, ir į pūslę, ir kitur, ir vis atrodo kad labai žemai ten krebždena.
    Pilvas kietėja dažnai, prasidėjo net nepamenu kad, prieš pora savaičių tikrai, gal ir anksčiau. Čia turbūt tie paruošiamieji

2. 2019.01.08 19:16 (prieš 5 mėn.)

Ai miegot neįmanoma irgi
    Ir šiaip sunku, ir kitas vaikas blaškosi, ir jau ant nei vieno šono nebegaliu ilgai išgulėt, kažkas spaudžia, dusina, padėties visai nerandu tinkamos

1
  3. 2019.01.08 19:32 (prieš 5 mėn.)

Gedrus2 parašė:
    Dusulys būna, kartais plėšiu megztinį su kaklu nuo savęs, nes atrodo kad jis smaugia. Bet ir nusivilkus nepraeina. Į vidų apačioj mažius spardosi, ir į pūslę, ir ki…

Del kietejimu siandien man akusere isaiskino. Bent jau mano laiku normalu 4-5 susitraukimai per diena.

4. 2019.01.08 21:30 (prieš 5 mėn.)

Mamytes, o ka zadat veikti isejusios i dekreta kol gims vakelis?
    Nesinori leisti dienu vien tik gulinejant ar 6-ta karta per diena valant dulkes 😁
    Gal turit kokiu idomiu ideju kuo uzsiimti?

5. Iveta 17 m.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2019.01.08 21:42 (prieš 5 mėn.)

Jadvyga parašė:
    Nesinori leisti dienu vien tik gulinejant ar 6-ta karta per diena valant dulkes 😁

Ruosiu kraiteli, lankysiu paskaiteles, eisiu i nesciuju mankstas ir baseina nu tikrai rasiu ka veikt

1
  6. 2019.01.08 23:41 (prieš 5 mėn.)

Jadvyga parašė:

Aš su pirmuoju tai ir gulinėjau, nes naktys bemiegės, tai dieną pasnausdavau, išeidavau pasivaikščiot ir tiek. Dabar vedam vaiką į darželį, bet tik pusei dienos. Realiai net pailsėt nespėju. O paskui jau jo pilni namai, tik spėk suktis. Jokių gulinėjimų nebėr😑😂

1
  7. 4 m. 10 mėn.

2019.01.09 09:11 (prieš 5 mėn.)

Jurveta parašė:
    Ruosiu kraiteli, lankysiu paskaiteles, eisiu i nesciuju mankstas ir baseina nu tikrai rasiu ka veikt

Merginos, ar lankete jau kursus nėščiųjų? Gal turite rekomenduoti kur? Norėčiau su vyru eiti, bet kai kurios kainos stebina

8. 2019.01.09 09:45 (prieš 5 mėn.)

lingutija parašė:
    Merginos, ar lankete jau kursus nėščiųjų? Gal turite rekomenduoti kur? Norėčiau su vyru eiti, bet kai kurios kainos stebina

Aš buvau Sumani Mama apie gimdymą, 45 eurai, bet visiškai nesigailiu, labai patiko, daug sužinojom su vyru. Šiandien į Karoliniškių polikliniką, Avent kursai apie žindymą (3e), dar kol kas atsiliepimo palikt negaliu, bet kiek skaičiau komentarus - labai visi giria.
    Dar esu klausius kažkokį nemokamą webinarą apie naujagimio priežiūrą, bet vat šitokie tai man yra nesąmonė - gali transliacija nutrūkt, moteriškė labai nuobodžiai monotoniškai, tyliai šnekėjo, nei ko paklausi, nei ką, jau geriau sumokėt pinigėlių ir gyvai kažkur nueiti.

1
  9. 2019.01.09 10:06 (prieš 5 mėn.)

lingutija parašė:

As uzsirasiau i vilniaus gimdymo namus, ten 3 paskaitos bus. 2,90eur uz 1 paskaita

1
  10. Iveta 17 m.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2019.01.09 10:23 (prieš 5 mėn.)

lingutija parašė:

Priklauso kokiam mieste. As Kaune i sumanios mamos eisiu, girdejau geru atsiliepimu ir ikureja asmeniskai pazystu, labai siltas zmogus, be to filosofija ir supratimas apie nestuma, gimdyma, vaika sutampa

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.