2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 16:11 (prieš 5 d.)

Maniske ir dvi paras baisiai nerami, Nuo papu nenulipa, nakciai ne papai netinka tampo, zyzia, galvojau ner pieno bet paspaudziu bega galvoju tie karsciai cia Ar augimo suolis, nu zodziu bet dbr miegaaaa ir tuoj bus kad 3 h miegaaa tuoj kelt reiks drokoniuka savo o norejau paklausti, kaip nukrenta virkstele, kiek laiko nemaudyti? Nes buvom pas daktare sake nemaudyti, bet kiek laiko kazkaip nepaklausiau

2. 2019.06.12 16:15 (prieš 5 d.)

Guapa parašė:
    Maniske ir dvi paras baisiai nerami, Nuo papu nenulipa, nakciai ne papai netinka tampo, zyzia, galvojau ner pieno bet paspaudziu bega galvoju tie karsciai ci…

Na mum sakė maudyti galim, tiesiog išvalom virintu vandeniu/oktiseptu po maudynių ir gerai nusausinam. Nukrito 6 parų, maudom kas antrą dieną

2
  3. 2019.06.12 16:31 (prieš 5 d.)

Mont parašė:
    Galina Bogdanova, Nefridoj. Geru atsiliepimu apie ja buvau girdejus, bet dabar pradedu abejot jos “gerumu”.

Yra normalu priaugti 500g per mėnesį, tai jūs priaugot tikrai pakankamai per 2 savaites. Man taip liūdna, kad tiek daug nekompetetingų gydytojų, nieko nesuprantančių apie žindymą. Man vieną vizitą liepė kūdikiui mažiau duoti krūtį, nes priaugo per daug (per pirmą mėn 1400 nuo gimimo svorio), o po savaitės susirūpinusi klausė, ar turiu pieno 🤷‍♀️ gerai, kad turiu žinių iš kursų bei gimdymo namų ir ramiai maitinau abu kartus kaip maitinus.. Bet vis tiek, norėtųsi galėti pasitikėti medikais

4. 2019.06.12 16:52 (prieš 5 d.)

Mascarene parašė:
    Pas kokią jūs čia gydytoją? Mes buvom kelios dienos grįžus iš ligoninės ir dabar tik mėnėsiui suėjus keliausim, gydytoja jauna, Navicko klinikoj

Gal pas Sakalauskienę? Kaip ji jums?

5. 2019.06.12 17:18 (prieš 5 d.)

Maniškė šiąnakt irgi labai nerami. Papa tai paima tai po 5 minučių išspjauna ir zyzia. Bet pabandžius išspausti pienuko nebego. Ir prie papo kai mažoji buvo nesigirdėjo, kad daug rytų. Tai ką sėdėjom su vyru ir karštais kompresai sildėm krūtinę. Padėjo biškutuka, atsirado pienelio. Bet ar čia normalu kad taip baaaam ir dingo pienas nors dieną buvo sočiai?? ir dabar krūtinė tokia lengvutė, atrodo yra to pienuko, bet nepakankamai...

6. 2019.06.12 17:27 (prieš 5 d.)

Pingg parašė:
    Maniškė šiąnakt irgi labai nerami. Papa tai paima tai po 5 minučių išspjauna ir zyzia. Bet pabandžius išspausti pienuko nebego. Ir prie papo kai mažoji buvo nesigir…

Man panašiai buvo, Jums ppienukas dar tik normalizuojasi, vaikiukas mano tik dažniau žindė... Viskas susitvarkė per 3 paras +-

7. 2019.06.12 17:35 (prieš 5 d.)

EveVaSe parašė:
    Man panašiai buvo, Jums ppienukas dar tik normalizuojasi, vaikiukas mano tik dažniau žindė... Viskas susitvarkė per 3 paras +-

Na tikiuosi, kad viskas susitvarkys. Nes gaila mažytės, kad nedavalgo, o tada pikta visa būna. galvojau net apie pientrauki, bet kol kas nenusipirkau. Nežinau ar reikia..

8. 2019.06.12 19:54 (prieš 5 d.)

Mamos, ar vartojate kokius nors papildus (maitinačioms)?

9. 2019.06.12 22:28 (prieš 5 d.)

Kaip migdot savo mažiukus? Mūsiškė jei neužmiega valgydama, tai tik ang rankų nešiojimas padeda, bet man jau nugara nebeišlaiko migdyt ant rankų

10. Simonas Richardas 5 sav. 2 d.
    Viktorija 3 m. 7 mėn.
    Erikas 7 m. 3 mėn.

2019.06.13 00:43 (prieš 4 d.)

Pingg parašė:
    Na tikiuosi, kad viskas susitvarkys. Nes gaila mažytės, kad nedavalgo, o tada pikta visa būna. galvojau net apie pientrauki, bet kol kas nenusipirkau. Nežinau a…

Pientraukis tiek neištrauks pienuko, kiek kūdikis Aš duodu krūtinę kada nori, galiu ir kas pusvalandį ir kas 2 val. žinoma jei ilgiau kartais pamiega, tai jau skauda krūtinę. Šiandien lygiai mėnuo mums, paskutinį kartą svėrėm prieš daugiau nei savaitę, tai buvom priaugę 1190 g. Bet maniškis labai ir miegaliukas yra : D

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras