2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.13 14:02 (prieš 4 d.)

Gal kuri kauniete žinot kur urmo bazėj yra didelių dydžių žindymo liemenėlių?

2. 2019.06.13 14:19 (prieš 3 d.)

Akvilee parašė:
    Mamytes kaip jus iskentet augimo suolius? Mano mažylė pamiega 40min-1h ir vėl zisti nori o suvalgo tiek kad paskui atpila mane nuo galvos iki kojų ir vėl prašo. Uzm…

Kaip ir sakote,reikia iškęsti tuos šuolius🙂

3. Aleksas ❤️ 3 sav. 2 d.

2019.06.13 16:13 (prieš 3 d.)

Lotte parašė:
    Gal pas Sakalauskienę? Kaip ji jums?

Tokia truputį išsigandusi pasirodė, bet atsakė adekvačiai į visus klausimus, tai likom patenkinti. Sunku spręsti, kol nėra rimtesnių bėdų. Ar jūs irgi pas ją? 😊

4. 2019.06.13 16:18 (prieš 3 d.)

Gal kuri dar esat susidūrusi su kūdikiu Ad( atopiniu dermatitis)? Buvom pas gydytoją tai sake drekiti odyte su aliejuku. Bet man taip negražiai atrodo ir visai paraudo odyte. Ryte vėl eisime pasirodyti. Atrodo kad jai niežti labai nerami. Gal ką pqtarsit ką galima naudoti.

5. 2019.06.13 16:27 (prieš 3 d.)

JurateMart parašė:
    Gal kuri dar esat susidūrusi su kūdikiu Ad( atopiniu dermatitis)? Buvom pas gydytoją tai sake drekiti odyte su aliejuku. Bet man taip negražiai atrodo ir visai para…

Emolientus naudokite maudantis, essex kremą... Ir skiepus atidėkite, kad nepablogėtų

6. 2019.06.13 16:31 (prieš 3 d.)

Mascarene parašė:
    Tokia truputį išsigandusi pasirodė, bet atsakė adekvačiai į visus klausimus, tai likom patenkinti. Sunku spręsti, kol nėra rimtesnių bėdų. Ar jūs irgi pas ją? 😊…

Ne, mes pas Žalienę, bet šiaip smalsu kaip Sakalauskienė, negirdėjau atsiliepimų

7. 2019.06.13 17:50 (prieš 3 d.)

JurateMart parašė:
    Gal kuri dar esat susidūrusi su kūdikiu Ad( atopiniu dermatitis)? Buvom pas gydytoją tai sake drekiti odyte su aliejuku. Bet man taip negražiai atrodo ir visai para…

Bioderma Athoderm prausiklis ir kremas

1
  8. 2019.06.13 18:47 (prieš 3 d.)

JurateMart parašė:

Mano pirmajai buvo, atsirado nuo antibiotikų. Pradžioj irgi tik kremukus najdojom, veliau blogejo, tada israse nuo alergijos vaistuku (nes galvojo gydytoja kad nuo maisto) vis blogejo.. visi zandukai isberti baisiausiai buvo, tai israse hormonini tepaliuka. Pakankamai stiprus, labai ploni sluoksniuku buvo galima tepti, bet iskart palengvejo.. daugiau nei menesi vaiksciojom su dermatitu.. jei ne tepaliukas tai butu dar ilgiau.. o dabar dar taip karsta... 🙄

9. 2019.06.13 20:25 (prieš 3 d.)

Mums pakilo temperatura 37,8. Bet vaikas atrodo sveikas, guvus, tik tiek, kad kabo visa diena man ant (.)(.) konsultavausi su medikais, sake stebeti, jei iki 39 pakiltu vaziuoti i priemima 😣 As galvoju gal cia irgi karsciai kalti...

10. 2019.06.13 21:02 (prieš 3 d.)

Mont parašė:
    Mums pakilo temperatura 37,8. Bet vaikas atrodo sveikas, guvus, tik tiek, kad kabo visa diena man ant (.)(.) konsultavausi su medikais, sake stebeti, jei iki 39 pak…

Mano vaikiukui temp. nėra, visą naktį neramiai miegojo, šiandien dieną kabo taip pat ant krūtinės, per prievarta po 3 val ištraukiau krūtį. 10 min pasnaudžia ir vėl krūtis. Tai nei valgius, nei gėrus nei wc mačius... Tai nurašiau karščiui ir skiepui...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras