Jurgutel parašė:
Na ka gi rytdienai susiruosiau pagaliau pasigaminti grikiu kotletu.Ar bandet? Jei ne tai pabandykite, tikrai turetu patikti, net mano vyras, kuri galiu pavadinti tikru tikriausiu ''mesedziu'' valgo juos ir netiki, kad ten nera nei gramo mesos. Sita nuotraukyte is mano archyvo![]()
O viskas labai labai paprasta, tik reikia tureti grikiu ir uzsimerkti juos is vakaro.
Taigi reikia:
300gr.grikiu
1 morka
1 svogunas
cesnako
2 vnt.kiausiniu
3 valg.s.miltu
pipiru, druskos
Grikius is vakaro uzpilu verdanciu vandeniu, kad siek tiek apsemtu ir palieku per nakti, kad isbrinktu. Tada sutarkuoju morka, supjaustau svoguna ir pakepinu, sumaisau su isbrinkusiais grikiais. Visa sita mase reikia sumalti per mesmale arba "sublenderiuoti", turi gautis smulki mase. Ispaudziu skiltele cesnako, sudedu kiausinius, prieskonius, miltus ir viska isminkau. Formuoju kotletukus ir kepu aliejuje. Na, man tai be galo skanu ir ne visi atskiria, kai ten nera nei kiek mesos o skaniausia su grybu padazu![]()
laba
puiku !!! ;) prasideda recepukai
mmmm
sakykim nera mesmales ir blenderio - kas tada?
mudvi jau grizom is misko
laaaaabai patiko! pavargom aplink ezera kol apejom
bet po to piknikas buvo ir jau namie







