Ilonka parašė:
taip taip, musu irgi buvo du vyrai liudininkais. nes jeigu nemaisau - tai gali buti moteris, bet atseit vienas vyras atitinka 2 moterisbijau apsimeluoti
nesuprantu kam meluoti kad susituokei ar ne. juk pirmiausiai viska mato Allah. jam nepameluosi. geriau tiesa kokia ji bebuti, bet saziningai viskas, o ne melas.
jojo cia yra tokiu...as vis apsimesdavau kad nezinau kad jie nesusituoke ten...nes sakau ne mano bedos o ju......bet yra tokiu kur 6 metus kartu pragyveno pastojo tada uzsimane kad reik
o priestai matai nereikejo ir keista man
aj dar yra vienas atvejis toks maniskis sake druk pvz jei tu issiskiri turi kazkokius zodzius pasakyt bet kaip jisai sako tikrai jau nesako niekas nes yra pagarba,o turiu toke pazystama kuri susipyko su vyru ir jis pasake tai sako susitaike ir dar karta kvietes kad vel apzendintu sakaucia jau pasijuokimas ,taip juk negalima


ir esat laiminga seima





