vaidillute parašė:
jei sakai, kad daugiau jokiu irasu pase be standartiniu, kuriuos minejau nera, tada dar gali pati paskambinti i vilniaus metrikacija (siulau vilniaus, nes cia tikrai jie turi daug patirties), paskambink ir sakyk, kad nori tuoktis lietuvoj, kokiu doku reikia: as lietuve vyras vokietis, bet vokiskam pasae parasyta kad gime ne vokietijoj, o sirijoj. jis tik gimes ten, bet praktiskai nuo vaikystes gyvenes ir auges vokietijoj ir sus irija jokiu reikalu neturi, ar uztenka vokiskos pazymos apie seiminini statusa![]()
na jis cia tik apie 12 metu
tai tikiuos lietuva nepradetu ziuret jei pasakyciau kas nuo vaikystes jis cia?
aj beja jis nesenaj tik pasa gaves ir tik 3 mietams nesakytu pvz kodl tik 3 metems?bet potu 3 jam prates bet dave tik 3 metams?







