RaBur parašė:
O aš visgi nelaukiau to antradienio vizito ir šiandien atvažiavau į priėmimą. Tai jau guliu palatoje ir ryt laukiu operacijos🥲 gydytoja sakė kad šalins kartu su kia…
Kaip jaučiates po operacijos. Man šiandien dvi savaites , jaučiuosi puikiai. Linkiu ir jums greito gijimo. Nedarbinguma gavau menesiui is šeimos gyditojo. Manau galit prašyt kiek reikia tiek duos. Tik pati ligonine duos pradžiai savaitei.










