Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. 2019.04.16 19:27 (prieš 1 mėn.)

Labas visoms, pries 3 dienas man padare abrazija, del nesivystancio nestumo 10sav.
    Ar jus daug kraujavote? Man tarsi teplioja sviesiu krauju, bet nedaug, tik pamaudzia pilvo apacia ir sonus. Ne kaip menesiniu skausmas, o suduria. Ar kuri nors buvote su tuo susidurusios? Temperatura ~37

1
  2. 2 mėn. 3 d.

2019.04.17 11:17 (prieš 1 mėn.)

Sela parašė:
    Labas visoms, pries 3 dienas man padare abrazija, del nesivystancio nestumo 10sav.

Nekraujavau isvis po valymo tik tepliojau 9 dienas

3. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.18 14:12 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, merginos, snd buvau pas gyd.antam vizitui yra nepilnos 7 savaitės ir matė tik puslelę..kitą savaitę vėl tikrins jei niekas nesikeis spęs dėl nesivystančio nėštumo. Toks liūdesys širdyje..

4. 1 m. 3 mėn.
    Mantukas 12 m. 2 mėn.

2019.04.18 14:32 (prieš 1 mėn.)

laselis22 parašė:
    Sveikos, merginos, snd buvau pas gyd.antam vizitui yra nepilnos 7 savaitės ir matė tik puslelę..kitą savaitę vėl tikrins jei niekas nesikeis spęs dėl nesivystančio …

Pasidaryk Hcg 2 kart kas 3dienas ir bus aisku

5. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.18 14:35 (prieš 1 mėn.)

Nareee parašė:

Sakė gyd.nesidaryti, nes tai tik skaičiai, jie bet kada gali svyruoti

6. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.18 14:38 (prieš 1 mėn.)

Nareee parašė:

Bet jei kas būtų blogai, tai pats organizmas duotų žinią ar kraujuotų ar stipriai skaudėtų, o dbr nieko tik bendri nėštumo simptomai, tik gal krūtinės taip nebetempia

7. 2019.04.18 14:44 (prieš 1 mėn.)

laselis22 parašė:
    Bet jei kas būtų blogai, tai pats organizmas duotų žinią ar kraujuotų ar stipriai skaudėtų, o dbr nieko tik bendri nėštumo simptomai, tik gal krūtinės taip nebetemp…

O man, kai buvo nesivystantis jokių blogų požymių nebuvo. Gal tik šiek tiek krūtinę atleido, bet tiek, kad realiai net nepastebėjau. 3 savaites maniau, kad viskas gerai, bet. Aš tik pati save pagaudavau, kad kažko lyg ir trūksta, lyg ir negerai, bet ir gerai. Organizmas nieko blogo nerodė, tik va, pati pradėjau jausti. Tad, laikykitės ir laukit. Patikėkit, Jūs tikrai ne vienintelė tokia ir ne paskutinė. Ir tikrai nieko nepakeisit, jei taip lemta. Tad, apkabinu ir linkiu sėkmės ir ramybės. Jos prireiks, bet kokiu atveju. 🤗

3
  8. 1 m. 3 mėn.
    Mantukas 12 m. 2 mėn.

2019.04.18 14:49 (prieš 1 mėn.)

O man pasirode kraujo o paskui labai pilva skaudejo ir persileidau pati 8 sav buvo

9. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.18 14:56 (prieš 1 mėn.)

RoseI parašė:
    O man, kai buvo nesivystantis jokių blogų požymių nebuvo. Gal tik šiek tiek krūtinę atleido, bet tiek, kad realiai net nepastebėjau. 3 savaites maniau, kad viskas g…

Ačiū Jums už gerą žodį ir padrąsinimą! Žinau,kad viskas bus taip kaip tuti būti, gerai žinoti, kad esi ne viena su savo skausmu ir liūdesiu..

10. 2019.04.18 17:48 (prieš 1 mėn.)

Nareee parašė:

Hcg neverta daryt, nes jis auga. Lb neinformatyvu. Geriausia echo.
    Stiprybes

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras