angeliukee parašė:
tai sen atsigauti galesim.db taip ramu nuo sveciu![]()
jau net per daug ramu
net valgyt šian nereiks daryt, nes liko po išeiginių
angeliukee parašė:
tai sen atsigauti galesim.db taip ramu nuo sveciu![]()
jau net per daug ramu
net valgyt šian nereiks daryt, nes liko po išeiginių
Vbego parašė:
jau net per daug ramunet valgyt šian nereiks daryt, nes liko po išeiginių
![]()
pas mus tas pats.
salele2 parašė:
o as sendie vistyte kepu su karstom virtom bulvem valgysim,saltas vejas saulute sviecia bet vejas zvarbokas.eisiu zalios arbatos gerti,labai padeda man ji
patinka ir man zalia arbata. bet rytais buna kavytes puodelis
angeliukee parašė:
patinka ir man zalia arbata. bet rytais buna kavytes puodelis![]()
kur as geriu tai kazkokia nekokia truputi neskani bet labai padeda jai sunu skrandziui
salele2 parašė:
kur as geriu tai kazkokia nekokia truputi neskani bet labai padeda jai sunu skrandziui
svarbu padeda
marmaluzi parašė:
SveikosO viespatie, koks baisus oras!!!!!!!
![]()
ne tas žodis... anomalijos dedas
sninga ir žaibuoja
23 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
15 testuotojų vertinimai