Savijauta antroje ciklo pusėje

Komentuoti
 1. 2019.06.18 22:10 (prieš 4 sav.)

  Merginos, moterys, kaip jūs jaučiates antroje ciklo puseje iškart prieš ir po ovuliacijos? Ar jaučiate pilvo putima, maudima , sunkuma pilvo apačioje iki pat mėnesinių? Nes aš jau nežinau ar tai yra normalu ką aš jaučiu-pilvo pūtimas, spazmai,tempimas pilvo apačioje,likus savaitei iki mm dažnas slapinimasis,skysčių kaupimasis..čia PMS ar gal kokios problemos simptomai,labai įdomu ką jaučia kitos moterys...? Atėjus mėnesinėms viskas baigiasi,bet tos dvi,pusantros savaitės iki jų mane vargina😭😭😭 nuolat jaučiu diskomfortą..čia man vienai taip..?

 2. 6 sav. 5 d.

  2019.06.18 23:10 (prieš 4 sav.)

  Man savaitę iki mm pajautrėja ir padidėja krūtinė, kartais net skauda liesti, iškart po O skauda pilvą, strėnas, būna apetitas padidėja, o likus kelioms dienoms iki mm pradedu itin prakaituoti. Atėjus mm tai iki pirmų 3 dienų dar jaučiu panašius simptomus, paskui jie dingsta. Tai pagal visus pojūčius, PMS gaunasi vos ne nuo ovuliacijos. Kartais būna visi simptomai kartu, kartais po vieną, tarkim šiandien 6 dienos iki mm, tai tik krūtinę skauda ir valgau viską iš eilės. Aj, ir dar veidą išberia, per O ir per mm.

 3. 2019.06.19 06:55 (prieš 4 sav.)

  Orkide parašė:
  Man savaitę iki mm pajautrėja ir padidėja krūtinė, kartais net skauda liesti, iškart po O skauda pilvą, strėnas, būna apetitas padidėja, o likus kelioms dienoms iki…

  Ar būna pilvo skaudenimas ir maudimas toks,? Nes nzn kitos pakalbu taip lengvai jaučiasi per PMS,kad man jau neramu gal čia viską tik nurasau pmsui..

 4. 6 sav. 5 d.

  2019.06.19 10:06 (prieš 4 sav.)

  Karalaite parašė:
  Ar būna pilvo skaudenimas ir maudimas toks,? Nes nzn kitos pakalbu taip lengvai jaučiasi per PMS,kad man jau neramu gal čia viską tik nurasau pmsui..

  Būna, kartais ir vaistų prireikia. Man 26 metai, tai pradėjau viską labiau jausti nuo 24. O prieš tai išvis nežinojau kas tas skausmas. Buvau pas ginę prieš pora mėn tikrintis, viskas idealu. Tiesiog organizmas toks.

 5. 3 m. 1 mėn.

  2019.06.19 13:28 (prieš 4 sav.)

  Aš pradedu jausti pilvo maudimus gal 3d prieš ov, tada jau stiprus spazmai per pačia ov. Po to dar kelias dienas jaučiu maudenimus. Ir savaite iki mm vėl pradedu jausti pilvo maudimus, kartais spazmuoja tai vienas tai kitas šonas. Dabar jau 6dpo tai jau jautrios/skaudžios krutys. Gegužės mėnesis iš vis buvo tragiškas, vien pilvo maudimas stiprus spazmai, net buvau išsigandusi jog kažkas negerai. Buvau pas gydytojus tai viskas normose jokiu problemu. Sako vienos jautresnės ir labiau jaučia, o kitoms iš vis nieko Jau baigiu priprast, viliuosi jog kada nors pasibaigs

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras