Vyresnio amžiaus moterų nėštumas

Komentuoti
  1. 1 m. 5 mėn.
    6 m. 10 mėn.

2018.12.13 12:22 (prieš 3 mėn.)

joana19 parašė:
    Mielos mamytės, gal kartais kuri nors turite genetikes Vilniuje tel numerį, nes į genetikos centrą papult beveik neįmanoma.Bučiau labai dėkinga (Parašykite pr…

Laba diena , kraujo tyryma del genetikos dare gimdymo namuose ten tik siuntima reikia tureti ir 13 euru kainuoja, nå o echoskopo reiks laukti kol ateis eilė i santa.

2. 2018.12.13 16:04 (prieš 3 mėn.)

visockite parašė:
    Laba diena , kraujo tyryma del genetikos dare gimdymo namuose ten tik siuntima reikia tureti ir 13 euru kainuoja, nå o echoskopo reiks laukti kol ateis eilė i santa…

VGN ima krauja ir iskarto daro echoskopija, nes kitu atveju rezultatas nebus tikslus, nes vertino vaisio parametrus ir kraujo rezultata {Prisko tyrimas}

3. Andreja 17 m. 9 mėn.

2018.12.16 13:25 (prieš 3 mėn.)

as ir ... parašė:
    Sveiki, man 39, darė ir man tą tyrimą, viskas ok. O dabar jau pupa auga

Mes jau irgi sulaukem atsakymų! Visos dvejonės dėl apsigimimų paneigtos, tad pradedu mėgautis laukimu...

5
  4. Simonas 2 mėn. 1 d.
    Salvijus 13 m. 5 mėn.
    Gintare 17 m. 3 mėn.

2018.12.16 14:55 (prieš 3 mėn.)

Sveikinu, man tos dvi dienos po vandenu tyrimo buvo pacios ilgiausios, kol nepaskambino ir nepasake kad sunus visiskai sveikas. Net apsiblioviau 😊

3
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.12.20 19:57 (prieš 3 mėn.)

Fauna-TVTB parašė:
    Super 👌, o antra ir trečią vaikelį kelių metų?

Antrą 41, trečią - 44. 😊

7
  6. 2018.12.20 20:26 (prieš 3 mėn.)

[email protected]@driele parašė:
    Antrą 41, trečią - 44. 😊

Labai motyvuoja tokios istorijos

3
  7. 2018.12.20 21:23 (prieš 3 mėn.)

Pries menesi turejau medikamentini valyma,nes nebuvo sirdutes plakimo. As jau ir vel moraliskai noriu leliuko,o vyras sako viskas daigiau jokiu tavo kanciu. Man vasari bus jau 39. Turim 2mergaites,vyras sako uztenka. Kaip man ji vel ikalbeti??

8. Simonas 2 mėn. 1 d.
    Salvijus 13 m. 5 mėn.
    Gintare 17 m. 3 mėn.

2018.12.21 02:55 (prieš 3 mėn.)

lina.b parašė:
    Pries menesi turejau medikamentini valyma,nes nebuvo sirdutes plakimo. As jau ir vel moraliskai noriu leliuko,o vyras sako viskas daigiau jokiu tavo kanciu. Man vas…

O jus neskubekit, dar tik 39 metukai- viskas ateity ramiai susidelios 😊 Man 44- vaikai paaugliukai, o pagrandukas " siurprizas" . Kam bus lemta ateit i Jusu seima, tas ir ateis, anksciau ar veliau 😉

2
  9. 2018.12.21 08:36 (prieš 3 mėn.)

lina.b parašė:
    Pries menesi turejau medikamentini valyma,nes nebuvo sirdutes plakimo. As jau ir vel moraliskai noriu leliuko,o vyras sako viskas daigiau jokiu tavo kanciu. Man vas…

panaši situacija ir mums taip buvo, pernai lapkritį turėjau abraziją, po to labai sveikata pašlijo, ir vyras sako gana kankintis, turim du vaikus, reikia žiūrėt sveikatos,ir aš pati primečiau,kad gal ir teisybė, be su galva problemos prasidėjo,hormonai sutriko ir pan. Tvarkiausi po truputį bėdeles, nusiraminau. ir kovą netikėtai vėl pastojau ant dienų turim sulaukti leliaus tai man sausį va bus 40

Ir jums linkiu nusiraminti, atsipalaiduoti viskas susitvarkys

6
  10. 2019.02.15 14:45 (prieš 1 mėn.)

sveikos,taip senai cia bebuvau,mamytes jau visos naujos,is pirmuju turbut jau nebeuzsuka nei viena,geru jums laukimu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras