Vyresnio amžiaus moterų nėštumas

Komentuoti
  1. 2019.03.28 14:16 (prieš 1 mėn.)

SVEIKUTES,GAL KAS BUVOTE SUSIDURUSIOS,TEMPIMO JAUSMAS STRENUOSE,KAZKUR TEN NUGAROS APACIOJ,NESUPRANTU KAS DAROSI?Bandymas vel pastot,na gal nuo pradziu;menesines paskutines vasario 23,tai po kazkiek laiko nepasakysiu dabar prasidejo tas maudimas strenu,kai vaikstau nejauciu,bet pasedziu ilgiau ir prasideda tempimo jausmas,galvoju nu gal pavyko pastoti,bet sulaukiau menesiniu kovo 24d. velavo viena diena,bet man pagal kraujavima na tokios sykarta idomios buvo,zymei maziau kraujo,nei visada.Kraujuodavau visada 5 dienas,bet si karta visai kitaip.tai siandien penktoji diena bet nuo vakar nieko nera tik patepliojimai.kol vadinamos menesines nebuvo to TEMPIMO JAUSMO,nuo vakar vel prasidejo,strenu maudimas ir tempimas,ten kazkur viduj.gal kas buvote susidurusios?testo nesidariau ,nes galvoju tikrai nepastojau,nes kraujavimas buvo vistiek.Tai nerimas didelis,prisiskaitinejau visokiu nesamoniu.Rytoj pas gynekologe uzsirasiau

2. 2019.03.28 14:24 (prieš 1 mėn.)

jurguliooks parašė:
    SVEIKUTES,GAL KAS BUVOTE SUSIDURUSIOS,TEMPIMO JAUSMAS STRENUOSE,KAZKUR TEN NUGAROS APACIOJ,NESUPRANTU KAS DAROSI?Bandymas vel pastot,na gal nuo pradziu;menesines pa…

Ginekologė Jums geriau patars - sunku pasakyti, priežasčių gali būti įvairių. Jūsų vietoje pasidaryčiau testą, nes jei kraujavimas trumpesnis ir negausus, gali būti implantacinis. Tai testas išsklaidytų abejones. Nežinau Jūsų amžiaus, bet po 40 mėnesinės gali kisti - man praėjęs ciklas irgi buvo trumpesnis, atrodo kitoks. Gydytojas sakė, kad tai būdinga priešmenopauziniam laikotarpiui. O dar kitą ciklą pastojau - to Jums ir linkiu

1
  3. 2019.03.28 14:41 (prieš 1 mėn.)

SKristiii parašė:
    Ginekologė Jums geriau patars - sunku pasakyti, priežasčių gali būti įvairių. Jūsų vietoje pasidaryčiau testą, nes jei kraujavimas trumpesnis ir negausus, gali būti…

man 41,aciu uz issakyta nuomone

4. 2019.04.27 14:45 (prieš 3 sav.)

Idomu butu pabendrauti su vyresnio amziaus besilaukianciom mamytem Ar lengvai pavyko pastoti? Kaip dabar jauciasi? Kiek dabar savaiciu?

5. 2019.04.27 14:52 (prieš 3 sav.)

Pastojau 41 m, pirmas, neplanuotas nestumas. Pastojau po vieno nesaugaus akto (vyras tiesiog norejo kudikio). Tad su pastojimu - jokiu problemu. Taciau as nevartojau jokiu kontraceptiku per savo gyvenima, taciau paskutinius 10 metu rukiau kas diena (meciau rukyt tik kai suvokiau, kad tikrai laukiuosi). Nestumo pradzia buvo komplikuota del vidiniu hematomu (dauguma ju susidare del stiprios toksikozes), toliau - viskas kaip ir pas jaunas ;), ir dantis skaudejo (teko viena rauti 7 nestumo menesi), ir .t.t, Gimdziau jau kai buvo 42. Dabar auga sveikas sunus.
    Tiesa, buvo privalomi genetiniai tyrimai.

1
  6. 2019.04.27 14:57 (prieš 3 sav.)

gabimik parašė:
    Pastojau 41 m, pirmas, neplanuotas nestumas. Pastojau po vieno nesaugaus akto (vyras tiesiog norejo kudikio). Tad su pastojimu - jokiu problemu. Taciau as nevartoja…

O kaip heamatomos jos pacios tiesiog praeina?

7. 2019.04.27 14:59 (prieš 3 sav.)

Kelinta nestumo savaite pas jus buvo heamatomos? Ir jos pacios turi praeiti?

8. 2019.04.27 17:45 (prieš 3 sav.)

Saule.ugne123 parašė:
    Kelinta nestumo savaite pas jus buvo heamatomos? Ir jos pacios turi praeiti?

Nuo 7 savaites pradejau kraujuot,.... Pora kartu kraujo buvo tiek, kad net su ranka is maksties kresulius traukiau ir minimum kokius du kartus sau persileidima priskyriau..
    As gyvenu Norvegijoje, cia jie - uz gamtos atranka. Man buvo pasiulyta gulet namie ir viskas, Ir laukti. Nustojau kraujuot apie 21-22 savaite....

9. 2019.04.27 18:56 (prieš 3 sav.)

Cia pas mus taip pat Anglijoje kiek esu girdejusi ir uz gamtos atranka. Isivaizduoju kaip jums buvo baisu. O tai jums iki 21 savaites taip visada ir tepliojo ar kraujavot?

10. 2019.04.27 20:20 (prieš 3 sav.)

Saule.ugne123 parašė:
    Cia pas mus taip pat Anglijoje kiek esu girdejusi ir uz gamtos atranka. Isivaizduoju kaip jums buvo baisu. O tai jums iki 21 savaites taip visada ir tepliojo ar kra…

Taip. Kasdien tepliojo ir kokius tris kartus i greitaja vykau. Taciau, kad ir vaistu neskyre, nuo 8 sav iki 14 sav buvau atidziai stebima, skanus vos ne kas savaite dare. Iki siol dekinga seimos daktarui uz siuntima pas ginekologa.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras