2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2018.09.21 17:55 (prieš 1 mėn.)

smileee parašė:
    Pirmagime maitinimo kedej valge nuo 4 men, si nuo 5men. Pirmagimiai pirkom specialiai chicco polly, kad reguliuotusi sedejimo padetis (pusiau gulom, kaip gultukuose…

Nu maniškė gultuke nebepaguli. Tenka sodint ant kelių ir maitint. Kuo stačiau, tuo jai geriau

2. 2018.09.22 03:59 (prieš 1 mėn.)

Na,mamytes,kaip priziurite vaikuciu pirmuosius dantukus? Kuo valote,kiek kartu,kuriuo paros metu,ar naudojate pasta?
    Ar atliekate kokius pratimus ,skatinancius mazylius sedeti?

3. Rapolas 6 mėn. 1 d.
    Jokūbas 6 m. 11 mėn.

2018.09.22 04:36 (prieš 1 mėn.)

Mummytobe parašė:
    Na,mamytes,kaip priziurite vaikuciu pirmuosius dantukus? Kuo valote,kiek kartu,kuriuo paros metu,ar naudojate pasta?

As valau tuo antpirsciu rytais ir jei neuzmiega valgydamas tai dar ir vakarais. O valau tik vandenuku. Man dantiste sake jokiu pastu tikrai dar nereikia ☺️

1
  4. 2018.09.22 09:24 (prieš 1 mėn.)

mamytes,o kaip jus su savo vyrais sutariat del laisvalaikio? maniskis darbo diena buna labai nedaug su vaiku, nors grizta apie 5-6 val.tai pavalgymai,tai dusas, tai zinios per tv, tai taip ir gaunas, na o vaikas savo ruoztu vis labiau prie manes pripranta.bet va vakar labai apsipykom, nes neperspejes grizo is darbo labai velai,nes nusprende pabaliavot su bendradarbiais, o as buvau isvaziavus ir suni viena palikus, kuris neisvestas buvo ir zadeta buvo vyro,kad jau tuoj tuoj gris ir isves.na o siandien uzgiedojo,kad kitas bendradarbis kviecia Playstation pazaist visus, tai kaip gi jis neeis???! nezinau, ar cia normalu, ar as tokia jautri po gimdymo.aisku, kai vaiko nebuvo, tai ir iseidavo kartais, as per daug ir nepriestaraudavau,bet mano nuomone, dabar viskas kitaip ir jis turetu kitaip elgtis.toks jausmas,kad dar nesubrendo.dar mane savanaude isvadino, nes as sedziu namuos,tai noriu,kad ir jis butu. nezinau,kaip su juo kalbetis jau.... gal pas kazka panasiu problemu kyla?

5. 2018.09.22 09:52 (prieš 1 mėn.)

Kildavo ir mu

snow_white parašė:
    mamytes,o kaip jus su savo vyrais sutariat del laisvalaikio? maniskis darbo diena buna labai nedaug su vaiku, nors grizta apie 5-6 val.tai pavalgymai,tai dusas, tai…

Kildavo ir mums. Pora kartų ant šluotos paskraidžiau ir labai garsiai ir aiškiai paaiškinau, kad mano prašymas būti su vaiku-ne egoizmas ir ne savanaudiškumas. Kartais išleidžiu patūsint, bet aš turiu žinot iš anksto ir susiplanuoti savo reikalus. Nenumatytų tūselių kaip ir nebebūna, bet reikėjo ir paaiškint, ir papykt. O dabar, kai jau ir mažoji atsirado, mano vyrui viskas aišku. Aš neprašau nieko-viską padaro kaip reikia, nes suvokė, kad vaikai-abiejų reikalas.

2
  6. 2018.09.22 10:04 (prieš 1 mėn.)

snow_white parašė:
    mamytes,o kaip jus su savo vyrais sutariat del laisvalaikio? maniskis darbo diena buna labai nedaug su vaiku, nors grizta apie 5-6 val.tai pavalgymai,tai dusas, tai…

Neturiu tokiu problemu - stengiames viska kartu, o patusinimai vyrui neidomus, nes seima 1 vietoj.
    As to tikrai nesuprasciau. Kai nori kur islekt - kasio pazaist ar pan. - is anksto susitariam ir be problemu.

7. 2018.09.22 14:29 (prieš 1 mėn.)

snow_white parašė:

Mes nuo pat pradžių pasisakom tokius dalykus, net kai vaiko dar nebuvo. Juk pries einant, po darbo bent galima paskambint ir paklaust ar toks išėjimas patusint vienas kito planu nesutrukdytų, bet siaip visur vienas kita išleisdavo. Jis bare su draugais pasededavo, as ir klube paseliodavau ir su kitais pasokdavau ir mums tai buvo normalu, bet visada pagarbiai vienas kito atsiklausadavom ar galima kazkur eiti. Maniškis tik pradzioj mėgo garaže užkliūti, po to dalyvaut mėgėjiškose lenktynėse sugalvojo, tai pabambedavau, o po to dar ir jo tevai jam israse ir kazkaip susivokė jau 🙂

8. 2018.09.22 14:50 (prieš 1 mėn.)

amiunte parašė:
    Kildavo ir mu

pagarba tokiai moteriai! kainuoja nemazai nervu ir kantrybes issikovoti savo teises seimoj,ivest taisykles kazkokias. ir jums pavyko! tikiuos,kad ir man pavyks.net jei ir jauciaus ziezula vyro akyse,bet laikysiuos savo

9. 2018.09.22 14:51 (prieš 1 mėn.)

RaimondaKB parašė:
    Neturiu tokiu problemu - stengiames viska kartu, o patusinimai vyrui neidomus, nes seima 1 vietoj.

dziaugiuos uz jus,kad teko jums tokio charakterio vyras

10. 2018.09.22 14:58 (prieš 1 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Mes nuo pat pradžių pasisakom tokius dalykus, net kai vaiko dar nebuvo. Juk pries einant, po darbo bent galima paskambint ir paklaust ar toks išėjimas patusint vien…

faktas, kad patys dazniausiai retai susivokia, arba tam reiktu labai daug laiko...gerai,kad tokius uosvius palaikancius turite

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras