2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. Jaunėlis :* 1 m. 1 sav.
    Vyresnėlis :* 8 m. 1 mėn.

2018.09.20 18:14 (prieš 7 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Mums tai buvo isvis promociute mano vaiko sugalvojo savo draugei parodyt kaime gyvenanciai. tai per puse kaimo su vezimu vare mociute metuose bet per puse kai…

Kieta mociute😀😁

Ievlampija parašė:
    Speju

Tikrai nevisi ir nori ar isdrysta paimti mazyli. Kitiem reikia laiko , kiti aisku del savo isitikinimu neima, visokiu gi zmoniu yra😀 Pvz mano tetis labai myli anukus bet kol grynai maziukai jis neima ant ranku, gulas salia kalbina, glosto ir pan. Ant ranku paimt pradejo tik kokiu 3-4 mrn pirmagimi, o va jauneli tai tik nesenai. Bet visad gloste, mylavo. O dabar vyresnelis kas biski iskart pas seneli i garaza 😁😂

ula_ parašė:
    Na kiekvienas turi savo matyma as isidemejus koleges zodzius: "nu ko tos mamos kisa ta savo vaika kiekvienam palaikyt ir vis ziuri laukdamos komplimento, nu nepa…

Galu gale o juk ir yra vaiku kurie nu tiesiog netraukia. Kiekvienai mamai savas vaikas graziausias bet nu juk yra kur tiesiog pakalbini bet paimti nenori. Mano drauge sskydavo kad visu paimt negali, yra kuriu draugu vaiku imt i rankas paniurkit nenori. As pati labai myliu vaikus, galvodavau nu durna kaip ji taip gali. Bet va patyriau pati kad nu tiesiog nera traukos.o tas kisimas vaikucio per prievarta ir negerai. Zodziu sunku atrast gi ta riba. Vienos labai saugom kitos labai rodom. Gi skirtingi mes zmones...😂😁

kleopatra28 parašė:
    Pasiguosiu. Nu mistiku mistika. Nei rankom nei pientraukiu nepritraukiu pienuko. O reik palikti nes mazyli anyta paziures. 25ml tik!!!! Suprantu is vienos maitinta.…

As net nebeimu pientraukio nes tik pavargstu ir isinervinu. Nieko neistraukiu. O pieno tikrai yra. Tad jei kur islekiu ir uztrunku yra misinukas, i kosytes ir dedu misinuka. Nekankinu saves, nes tik susinervindavau traukiant visa diena irviskas🤔

2
  2. Jaunėlis :* 1 m. 1 sav.

2018.09.20 18:17 (prieš 7 mėn.)

Nu mamukai pasidalinkit kaip verdate grudines kosytes, ka dedate papildomai gal ir pan. ? 😀

3. Jaunėlis :* 1 m. 1 sav.

2018.09.20 18:35 (prieš 7 mėn.)

Na ir kiek cia musu dar bedanciuku liko?😁

1
  4. Dovydas 1 m.

2018.09.20 19:13 (prieš 7 mėn.)

Lovelymamy parašė:

Dar bedantis, nors jau nuo trijų mėnesiu dantenos niezti.

5. 2018.09.20 19:16 (prieš 7 mėn.)

Lovelymamy parašė:

Nieko neturim ir jokiu zenklu

6. 2018.09.20 19:34 (prieš 7 mėn.)

Lovelymamy parašė:

Mano irgi be dantų, bet dar ir nesitikiu, kadangi pirmagimė 11,5 mėn. pirmas išdygo. O yra nesivartančių?

7. Laurynas 1 m.

2018.09.20 19:36 (prieš 7 mėn.)

Mes taip pat bedančiai. Nors vaikutis pasidarė neramus, prastai tyreles valgyti pradejo( nors 3 sav puikiai sekėsi), gal išlys dantukas, o jei ne, tai Dieve duok kantrybes... nes pastarosiomis dienomis sunku su dirgliu kaip niekad.. pampersa 2-3 kart per nauja dėti tenka, tiek malasi kad sunku uždėti tinkamai, po to guli šlapias jei blogai uzdedu. Visu rubu rankoves nuo košių suteptos, nes būtinai turi išsitrinti rankas akis burnos turiniu. Taip gražiai valge mažiukas, o kas pasidarė net nesuprantu.. su valgydavo po 200-240 ml tyreles per diena, o dabar vos 50-100ml geriausiu atveju. O aš tokia pavargus. Naktį 3-4 kartus valgom kaip ir nuo gimimo niekas nesikeičia ir jau 7 ryto ant kojų... jei diena numiega 1-2 val stebuklas buna..

8. 2018.09.20 19:38 (prieš 7 mėn.)

Lovelymamy parašė:

Rankos pastoviai burnoj bet dantų dar nėra

9. Laurynas 1 m.

2018.09.20 19:39 (prieš 7 mėn.)

Sun_flower parašė:
    Mano irgi be dantų, bet dar ir nesitikiu, kadangi pirmagimė 11,5 mėn. pirmas išdygo. O yra nesivartančių?

Nuo nugaros ant pilvo persivercia. Pagrinde per kaire puse tik. Lankome mankštas, bet sunkiai sekasi, nes esame labai dirglus kai kas nors nepatinka..

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.20 20:16 (prieš 7 mėn.)

Raskila911 parašė:
    Mes taip pat bedančiai. Nors vaikutis pasidarė neramus, prastai tyreles valgyti pradejo( nors 3 sav puikiai sekėsi), gal išlys dantukas, o jei ne, tai Dieve duok ka…

Sauskelnes isbandykite kelnaites, o drabuziams netepti yra seilinukai-prijuostes-marskineliai ilgomis rankovemis. Mes valgom mp ir jau pora savaiciu ragaujam, tai per viena karta max 50 ml suvalgo. Matyt, dar ne laikas daugiau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras