2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2018.09.21 12:06 (prieš 7 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    O aš vakar žiūrėjau youtubėj apie tą BLW primaitinimo metodą nuo 6 mėn ir ten nieks jokios odelės nelupo ir davė vaikui valgyt su odele 🤔

O pagalvojat ka leliukas gero gauna is odeles? Manau, kad nieko...tai kam tuomet apsunkinti skranduka, juk pasisalina ji nesuvirskinta

2. 2018.09.21 12:16 (prieš 7 mėn.)

Giedra diena parašė:
    O pagalvojat ka leliukas gero gauna is odeles? Manau, kad nieko...tai kam tuomet apsunkinti skranduka, juk pasisalina ji nesuvirskinta

Aš gi nesakau, kad gerai tiesiog parašiau apie tai, ką mačiau.

2
  3. 2018.09.21 12:31 (prieš 7 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    O mum tikrai augimo šuolis ! Turbūt nuo 3 mėnesių vaikas niekad ant rankų nemiegodavo ir nemėgo būt sūpuojama! Vakar ir šiandien tik ant rankų užsupta užmiega dieno…

O aš ir galvoju, ko čia maniškė taip siautėja, ypač naktim. Visai pati nebeužmiega

Giedra diena parašė:

Kiek pamenu, dar mokykloj aiškino, kad didžiausi vitaminų kiekiai yra po odele, ją nupjaudami nupjaunam ir vitaminus. Kažkaip taip... o gal ir ne. Moliūgo bet kuriuo atveju su oda neduosiu, o ir nuo kitų toliau lupsiu

4. 2018.09.21 12:32 (prieš 7 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    O aš vakar žiūrėjau youtubėj apie tą BLW primaitinimo metodą nuo 6 mėn ir ten nieks jokios odelės nelupo ir davė vaikui valgyt su odele 🤔

Ketinat gabaliukais maitinti vėliau?

5. 2018.09.21 13:17 (prieš 7 mėn.)

amiunte parašė:
    O aš ir galvoju, ko čia maniškė taip siautėja, ypač naktim. Visai pati nebeužmiega

Jep ir as pamenu apie paodinius vitaminus bet kiek tiesos, o ypac jei vaisiai ne naminiai...apie moliugu, cukiniju ir kt darzoviu odeliu salinima net nekalbu :))

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.21 13:51 (prieš 7 mėn.)

Mamulka parašė:
    Odele nulupau. As asmeniskai susipjausciau moliuga, cukinija, morkas. Ir i saldimo maisiukus sunormavau. Po nedidelius kiekius.

Aš dabar i šaldytuva isidėjau moliūga supjaustyta, nes žiūriu maišiuku nebeturiu, reikės rytoj nusipirkti ir susišaldyti

7. 2018.09.21 13:59 (prieš 7 mėn.)

amiunte parašė:

Net nežinau Kol kas valgo košę, bet labai domisi šaukštu ir pati nori į burną įsidėt. Gal nuo kokio 7 mėn bandysiu duoti gabaliukais, kai jau tvirčiau sėdės. Dabar biški pradėjo man kelti isterijas gultuke, pusiau gulimoj padėty, tai tenka ant kelių pasisodint, kad suvalgytų daržovienę Yra reikalų su vaiku, negaliu skųstis

8. 2018.09.21 14:03 (prieš 7 mėn.)

amiunte parašė:

Taiptaip, daugiausia vitaminų yra po odele, todėl reikia labai plonai viską lupti arba palikti su ja. Pvz cukinija, jeigu jauna, galima palikt su odele, nes ji ir taip plona
    Tik lai nesupyksta mamos, bet savo vaikų nuo visų blogybių neapsaugosim ir tikrai kartais bus tokių dienų, kai teks daryti priešingai negu mes norim.

1
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.21 14:12 (prieš 7 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    Net nežinau Kol kas valgo košę, bet labai domisi šaukštu ir pati nori į burną įsidėt. Gal nuo kokio 7 mėn bandysiu duoti gabaliukais, kai jau tvirčiau sėdės. Daba…

Gal maitinimo keduteje butu gerai? Su paminkstinta sedyne mums kinezeterapeutes leido valgyti.

10. Rapolas 1 m. 4 d.
    Jokūbas 7 m. 5 mėn.

2018.09.21 14:33 (prieš 7 mėn.)

amiunte parašė:

As zadejau visa primaitinima pradet nuo gabaliuku. Bet kuo toliau, tuo labiau as mastau kad visgi ne mano kantrybei sitas maitinimas. Nes zyyymiai ilgiau uztrunka kol vaikas ismoksta graziai valgyt, pastoviai terliones aplink. Ir gamint maista visai seimai be druskos kad mazius galetu valgyt tai ne. Nes man pvz tarkim nera skanu ant virsaus barstytis druska pvz makaronuose... Tai vis viliojuosi kosemis. Bandysiu pradziai tokiomis jau ne visai skystom, su gumuleliais ir stengsiuos kuo greiciau ismokint valgyt normalu maista. Mano pirmagimis 11 men valgydavo kiausiniene su duona rytais 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras