2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.12 15:25 (prieš 1 sav.)

Birzele5 klauset del vaistu. Tai dormikind vadinas

1
  2. 2019.07.12 15:28 (prieš 1 sav.)

Naujokelee parašė:
    Kaip mane biesina tie visi pasisakymai del cezario😤 nezino nei situacijos nei ka, o komentuoja🙄 mano irgi kaimynes su sypsena , kazkokiu pasitenkinimu pabreze, tai …

Reik tik dziaugtis, kad nepajutai 😁

3
  3. 2019.07.12 15:34 (prieš 1 sav.)

Naujokelee parašė:
    Kaip mane biesina tie visi pasisakymai del cezario😤 nezino nei situacijos nei ka, o komentuoja🙄 mano irgi kaimynes su sypsena , kazkokiu pasitenkinimu pabreze, tai …

Na aš iš tiesų nepajutau. Nes planinis pas mane buvo. Nežinau kas yra sąrėmiai bet tas laikas po operacijos įsimins ilgam. Nes man tai buvo kažkas baisaus.

4. 2019.07.12 15:38 (prieš 1 sav.)

Reemigrante parašė:
    Reik tik dziaugtis, kad nepajutai 😁

Butu gerai buve jei buciau nepajudus😁cezaris tik po 9val. Bandymo pagimdyti😁pajutau kaip pradejo lysti tik ne galvyte buvo, o petukas tai pajutau ka reiskia kai ir atgal sugrudo viska..tai sakau, kad gerai butu jei butu planinis cezaris, o ne ekstra del gyvybes vaikelio

5. 2019.07.12 15:42 (prieš 1 sav.)

Naujokelee parašė:
    Butu gerai buve jei buciau nepajudus😁cezaris tik po 9val. Bandymo pagimdyti😁pajutau kaip pradejo lysti tik ne galvyte buvo, o petukas tai pajutau ka reiskia kai ir …

Jei Jums taip tai tikrai geriau jau planinis nors aš mielu noru būčiau pati gimdžius, bet mano lelius sėdėjo ir neleido gydytojai pačiai gimdyti.

6. 2019.07.12 15:48 (prieš 1 sav.)

Naujokelee parašė:
    Butu gerai buve jei buciau nepajudus😁cezaris tik po 9val. Bandymo pagimdyti😁pajutau kaip pradejo lysti tik ne galvyte buvo, o petukas tai pajutau ka reiskia kai ir …

Ups.... tada tikrai....

7. 2019.07.12 15:53 (prieš 1 sav.)

Ievute27 parašė:
    Jei Jums taip tai tikrai geriau jau planinis nors aš mielu noru būčiau pati gimdžius, bet mano lelius sėdėjo ir neleido gydytojai pačiai gimdyti.

Labai norejau pati gimdyti, nes saremiai man buvo gan neskausmingi kaip tik i gala jie lengvesni buvo ir atrode tikrai jegu turiu isstumsiu bet.. po cezario pasake, kad vaikinukas visas i virkstele buvo susipainiojas, matyt, ji ir neleido normaliai isistatyti o dabar svarbu viskas, kad gerai praejo kai pagalvoju, del sito mazo stebuklo tie skausmai nei motais

8. 2019.07.12 17:38 (prieš 1 sav.)

Bet kokiu idiotu yra del to cezario pasisakanciu. Nu kad ir is anksto savo noru uzsisakyciau cezari- koks kieno reikalas. Svarbu rezultatas - sveikas vaikelis ir sveika mama. Man tai patiko, kai nestumo metu visos gasdino "trys paras gimdziau, ir tau pirmakart ilgai truks", "pamatys kaip skaudes nugara po gimdymo", "pirmus menesius isvis kaip zombis busi nemiegojus" ir dar daug panasiu. Atrodo, kad jos kentejo ir visoms linki taip pat kentet. Tai as su pasimegavimu tokioms piktuolems sakau, kas pas mane viskas pasaka- gimdymas greitas, nieko neskauda ir vaikas miega kaip angelelis. Nesvarbu, kad nevisai tiesa bet nenoriu duot dar joms dziaugtis jei pas mane ne viskas ant 10 balu

6
  9. 2019.07.12 18:04 (prieš 1 sav.)

Jolanta_ort parašė:
    Bet kokiu idiotu yra del to cezario pasisakanciu. Nu kad ir is anksto savo noru uzsisakyciau cezari- koks kieno reikalas. Svarbu rezultatas - sveikas vaikelis ir sv…

Sauniai!!!

10. Kajus 7 m. 10 mėn.

2019.07.12 18:30 (prieš 1 sav.)

Jolanta_ort parašė:
    Bet kokiu idiotu yra del to cezario pasisakanciu. Nu kad ir is anksto savo noru uzsisakyciau cezari- koks kieno reikalas. Svarbu rezultatas - sveikas vaikelis ir sv…

Saunuole 😉 niekaip nesuprantu kam tu gasdinimu reikia...visi gimdymai skirtingi - vienom lengviau, kitom sunkiau... kai pas mane klausia, ar sunku, tai as visalaik visas drasinu 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras