Adenoidai ir purškalas NASONEX

Komentuoti
 1. 2017.05.11 18:42 (prieš 1 m.)

  Sveiki. Dukrytė 2metukų visus 2mė naktimis knarkia ir kvepuoja pro burną, nors slogos nėra. Tad užsirašėm pas LOR, per vizitą pasakė, kad adenoidai. išrašė vaistų, tarp kurių buvo Nosanex purškalas, nusipirkus paskaičiau info lapelį ir truputi išgąsdino. Ar kam dar panašaus amžiaus vaikučiams buvo išrašyti šie vaistai? Ar padėjo? Kokia reakcija? Prašau pasidalinkit patirtim, nes dabar net nežinau ar nepadarys tie vaistai didelės žalos, gal išvis jų nenaudot..

 2. Emilis 7 m. 7 mėn.

  2017.05.11 20:42 (prieš 1 m.)

  Naudojom taip kaip paskyrė. Tik mums alergologas ji paskyrė. Jau buvo po adeinoidu operacijos. Sūnui jau buvo labai dideli adenoidai ir buvo pakenkta klausai. Tiesa sūnus jau buvo kiek didesnis, trijų metų.
  Tai sakyčiau, jei jau paskyrė tai ir naudokit. Arba galit nueiti pas kitą specialistą antrą nuomone išgirsti ;-)

 3. Benediktas 5 m. 8 mėn.

  2017.05.11 20:58 (prieš 1 m.)

  Aistule1 parašė:
  Sveiki. Dukrytė 2metukų visus 2mė naktimis knarkia ir kvepuoja pro burną, nors slogos nėra. Tad užsirašėm pas LOR, per vizitą pasakė, kad adenoidai. išrašė vaistų, …

  Maniskiui 4, bet irgi si pavasari atsirado beda su adenoidais. Naudojam. Nezinau kas blogiau, ar lokaliai veikiantis hormonas, ar deguonies trukumas smegenims ir ju pazeidimas to pasekoje, raidos sutrikimai potencialus... maniskiui apnejos nakti budavo, man jos baisiau uz vietiskai veikianti hormona.

 4. 2017.05.11 21:37 (prieš 1 m.)

  Aistule1 parašė:
  Sveiki. Dukrytė 2metukų visus 2mė naktimis knarkia ir kvepuoja pro burną, nors slogos nėra. Tad užsirašėm pas LOR, per vizitą pasakė, kad adenoidai. išrašė vaistų, …

  Drauge savo mergytei ji nuo alergines slogos naudoja nuolat. Dabar mergyte jau virs triju m., bet naudoja jau tikrai seniai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras