2011.07.08 11:37 (prieš 14 m.)
Labukas, mes irgi planuoja rudeni i turkija, tik va labai bijau del maziuko, jam dar tik 5-6 men bus, tai net nezianu ar kam paliksim, ar vesimes kartu, o gal net atidesim planus del maziuko. Del maistelio, tai net nezinau as vezciausi jauciu kazkiek savo, nes labai jau dazni tie visokie apsinuodijimai Turkijoje, Egipte...Jums jau bus metukai, tai kaip ir gali normalu maista valgyt, be to jei vaziuosite i viesbuti kuris yra skirtas spec seimom su vaikais, tai ten buna spacialiai stalai su maistu vaikams.