2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.06.11)

1. 2018.04.22 08:08 (prieš 10 mėn.)

alexi parašė:
    sveikos mamos, man neramu. Mazyle pradejo vos tik pavalgiusi atpylineti sviezia pienuka... ir taip po kiekvieno valgymo... maniau kad persivalgydavo, pradejau ribot…

Nu valgymo tai neribokit, ilgiau nesiokit kad atsirugtu. As vakar nesiojau ir kai atpyle per peti nuo peties iki kojos ir ant zemes... gavau persirengt ?

2. 2018.04.22 08:54 (prieš 10 mėn.)

pataya parašė:
    Moterys, kaip jum sekasi naktį? Man jau stogas važiuoja. Su užmigimu sunkiausia, 2-3val. Valgo, migdosi, paleidžia, pyksta, pradeda stenėt ir tampytis, tada atpylin…

O jus kai pradeda spardytis ant ranku ir ant peties, ant kito peties po penkiu min., prie krutines dar po penkiu min.- kol atsirugs kaip koks vyriskis po bokalo alaus ;) as del per dideles sroves taip kankinames: minute valgom, penkias min laukiam gurkcio ir vel minute valgom, o tada laukiam gurkcio ir taip kol ramiau pradeda begt pienas

1
  3. Gabrielė 11 mėn. 2 sav.
    Milvidas 8 m. 11 mėn.
    Kristupas 10 m. 4 mėn.

2018.04.22 09:10 (prieš 10 mėn.)

Smiley parašė:
    Nu bet kazkaip ziauriai sunku suprast kada ten uzeina viskas ? buna nakti prabunda ir nenuraminsi, rekia, tada vel valgyt praso...

Tada pabandykit duot pries kiekviena maitinima reguliareipagal viska taip ir reikia. Mes budavo pradedavom verkt po kokiu 5 min pavalgius,rekdavo o pilvas gurguliuodavo tai duodavau visad pries

4. 2018.04.22 09:38 (prieš 10 mėn.)

Braz_ee parašė:
    Va taip va isberta. Daktaras sako, kad alerginiai.

Mano Mazyliui buvo prakaitiniai spuogeliai ir keletas su baltom virsunelem, tai gydytoja patare valyti "Oktisept", o paskui tepti "Bepanthen anti-exem", tai tikrai labai padejo ir per keleta dienu issigydeme.

1
  5. Gustė 8 m. 2 mėn.

2018.04.22 10:49 (prieš 10 mėn.)

gyzmantas parašė:
    Pas mus ant zandu ir smakro tokie patys.sake hormoniniai

Nesuprasi sedziu ant dietos ir kazko laukiu. Siaip puske sake kad reikia kantrybes, praeis jie. Jai irgi taip buvo. Realiai kiek daug turejau suvalgyt kazko, kad taip isbertu. As jau ir pradedu galvot, kad ne nuo maisto.

6. Gustė 8 m. 2 mėn.

2018.04.22 10:54 (prieš 10 mėn.)

Dovilegau parašė:
    Pabandykit tada rašytis ką valgot ir žiūrėkit kada intensyvėja. Jei tikrai alerginiai greit pasireiškia.

Na as db nieko nevalgau kas gali sukelti alergija. Kai peaeis spuogeliai ivedinesiu po biski kt produktus ir stebesiu.

7. 2018.04.22 11:29 (prieš 10 mėn.)

Mano vaika irgi buvo 3-4 savaite labai zandus isbere, taciau buvau beveik tikra, kad tai hormoninis berimas. Nuo pat pradziu valgau visiskai viska, iskaitant pena, riesutus, citrusus ir juru gerybes. Pabuvo tie spuogeliai ir numigravo i pora kitu vietu, o tada visai dingo. Tai kazin ar tos dietos kazka padeda, tik gyvenima apsunkina

Braz_ee parašė:
    Na as db nieko nevalgau kas gali sukelti alergija. Kai peaeis spuogeliai ivedinesiu po biski kt produktus ir stebesiu.

3
  8. 2018.04.22 12:29 (prieš 10 mėn.)

evergreen parašė:
    Mano vaika irgi buvo 3-4 savaite labai zandus isbere, taciau buvau beveik tikra, kad tai hormoninis berimas. Nuo pat pradziu valgau visiskai viska, iskaitant pena, …

Na kitų leliai nealergiški, kitų - alergiški. Vieniems pučia pilvuką, kitiems - ne.
    Tai čia nėra vienos tiesos. Nežinosi vaikui gal nuo morkos beria ar pučia tą pilvą

9. 2018.04.22 12:38 (prieš 10 mėn.)

Kada po cp atnaujinot santykius su vyru ,ar yra tokių, kurios gerai jaučiasi ir jau pramuso ledus?

10. 2018.04.22 12:51 (prieš 10 mėn.)

lasa parašė:
    Tada pabandykit duot pries kiekviena maitinima reguliareipagal viska taip ir reikia. Mes budavo pradedavom verkt po kokiu 5 min pavalgius,rekdavo o pilvas gurguliuo…

Jau taip ir darau ??

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.