2019 m. balandinukai

Komentuoti
  1. Berniukas 5 sav.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.05.16 08:23 (prieš 4 d.)

Liova parašė:
    O kokią kamerą turite? 😊

Motorola ir aš turiu 😊 bet sakau, prieš 6-7m pirkta dar su pirmagime, tai jau tokia senesnė, nešiojuosi ekranėlį su vaizdu visur ir stebiu, patogu man, nereikia bėgti iš 2 aukšto tikrinti, ar į šiltnamį išlekiu, ar šiukšles išsinešu, ar skalbinius pasidžiaunu, visur nešuosi vaizdą

Nejaugi būsiu perkaitinus/peršaldžius savo vaiką šnopuoja, čiaudo snargliukus vargšiukas, ir taip su miegu sunkoka, tai dar ir sunku kvėpuoti dabar valau su siurbtuku, po 2min atrodo vėl pilna nosytė ir ką daryti, kaip gydyti

2. 2019.05.16 09:05 (prieš 4 d.)

Ar jūsų vaikai dažnai atpylineja?

3. 2019.05.16 09:11 (prieš 4 d.)

egls parašė:

Mano vaikinukas gan daznai atpila ir kartais po kelis kartus. Ir atsirugsta sunkiai.

4. Berniukas 5 sav.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.05.16 09:13 (prieš 4 d.)

egls parašė:

Būna būna, gal ne kiekvieno maitinimo metu, bet kas antrą sakyčiau tai tikrai kas man nelabai patinka, bet galvoju gal per greitai žindė ir prisigaudė oro kartais dar praėjus kokiai 1val atpila, bet dažniausiai tai būna per pampio keitimą, matyt sujudinu, sukrutinu jam ten turinį skranduko.

5. 2019.05.16 09:26 (prieš 4 d.)

Atpila, kai pavalgius pradeda ruzgintis, sukinėtis, ar kai prireikia keist pampį pavalgius.....
    Mano didysis tai kosi ir užkimęs šneka...mokykloj pasigavęs bus

6. 2019.05.16 09:43 (prieš 4 d.)

Liova parašė:
    Mamos, pasidakinkit, ar naudojat kokią nors stebėjimo įrangą, ar kamerą ar kt. stebėti vaikutį kai miega kitame kambaryje, arba kitame aukšte, jei gyvenate name?

Avent....esu patenkinta 🙂

7. Evanas 7 sav.

2019.05.16 09:54 (prieš 4 d.)

Merginos po gimdymo yra imamas tepinelis suejus pirmom menesinem po ju 7-20 diena , kazi reikia pas gine registruotis ir kaip jy paima ??man lyg ir sake bet pamirsau

8. Evanas 7 sav.

2019.05.16 09:55 (prieš 4 d.)

Rcrj parašė:
    Mano vaikinukas gan daznai atpila ir kartais po kelis kartus. Ir atsirugsta sunkiai.

Neatsirugsta nes per mazai suvalge , man taip buna.

9. 2019.05.16 09:58 (prieš 4 d.)

Dovile94 parašė:
    Merginos po gimdymo yra imamas tepinelis suejus pirmom menesinem po ju 7-20 diena , kazi reikia pas gine registruotis ir kaip jy paima ??man lyg ir sake bet pamirsa…

Pirmą kartą girdžiu, kad ima tepinėlį ...žinau tik, kad gimdą pažiūri,ar viskas išsivalė ir pan

1
  10. 7 m. 10 mėn.

2019.05.16 10:04 (prieš 4 d.)

Sveikos mamytės. Turiu klausima. Po gimdymo kaip ir priklauso valesi gimda. Kaip ir buvau nustojus kraujuoti tik išskiros buvo. O šiandien atsirado vėl raudonas kraujas ir maži kresuliukai. Kaip per menesines.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras