Vabaliukas09 parašė:
Nu va ir vėl daliniesi savo užguito gyevnimo epizodu kur vyras tai vargšas darbininkėlis kuris neįgalus atsikelti naktį prie vaiko,nes vaiko tai jam nereikėjo ir ji…
Jei jusu finansai per puse, tai gal moki atlyginima uz vaiko prieziura?
Pasakoji apie toki tobula gyvenima, bet nebus taip, kad tik NORI, kad jis toks butu...?








