Ciocytė parašė:
Pazysti mano vyra, kad vadini neigaliu?
Oj tai nereikia pažinoti, ir taip aišku 😁 Jei vyras kietai miega - jis negerbia moters, jei vyras naktį nesikelia pažiūrėti į žindomą kūdikį - jis neįgalus. Viskas paprasta 😁
Man irgi labai kvailai atrodo, kad vyro ėjimas į darbą prilyginamas moters namų ruošos darbams. Turbūt Gina savo knygoje nerašo, kad mama gali miegoti per kiekvieną kūdikio miegą 🤦♀️ Gera kale reikia būt, kad dirbančiam žmogui liept naktimis prie vaiko kilnotis, kai pati praktiškai kiaurą parą gali miegoti kartu su kūdikiu 🤷♀️
Ir taip, normaliose šeimose pinigai dažnaiusiai bendram katile, o ne čia mano, čia tavo 🤷♀️








