Pauliokas123 parašė:
na taip, del tokios praeities as tikrai nekalta. mano tetis pats panasia vaikyste turejo ir buna tokie bairiai ir kaprizai islenda ir is jo, as tada suprantu kodel …
😅netycia? Ne pats nepajus, kada mes ir tycia, nes inervinsit ji .
Jus dar nesuprantat .atau rimtumo situacijos savo. Bekit, dabar ir siandien nuo jo kuo toliau.
Kol nevelu.
Jeigu jo protelis atsipeikes, galbut bus galima ir susitaikyt ir gyvent toliau. Bet ne dabar. Ir nesiandien.







