Silke parašė:
Straipsnis gavo daugybę kritikos ir jau pakoreguotas. Gaila, kad apskritai ten liko.![]()
Iš tikrųjų. Dabar pasigilinau vėl, tai yra skirtumas, kur gryna varškė, o kur varškės masė, kurioje jau pilna cukraus ir kitokio velnio.. Nereiketų jų tapatinti. Man iškart kilo įtarimas, nes uriga man visada valgydavosi kaip varkšės produktas, o visų kitų kiek esu ragavus, ne varškė, o kremas.








