2014 m. Rugpjūtinukai (Archyvas iki 2014.05.05)

1. braskyte25
    2013.12.01 18:42 (prieš 4 m.)

Kamile :* 3 m. 5 mėn.
    Augustas 8 m. 2 mėn.
    Lukas 10 m. 8 mėn.

2013.12.01 18:42 (prieš 4 m.)

Renkames busimos mamytes ir esamos i rugpjiutinukus

2014 m. Rugpjūtinukai (Archyvas iki 2014.03.2

2
  2. User has not uploaded an avatar
    2014.03.28 11:04 (prieš 3 m.)
    2014.03.28 11:04 (prieš 3 m.)

Na pries pora savaiciu man sake jog berniuko nemato, bet tvirtinti kad mergyte taip pat negali. Tai vat snd leksiu pas gine, gal patvirtins kad mergyte. Turiu 3vardukus sugalvojus Paula, Goda ir Ugne

5
  3. 2014.03.28 11:20 (prieš 3 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2014.03.28 11:20 (prieš 3 m.)

o mes buvom sugalvoje jei bus berniukas bus- Arnas, bet vakar suzinojau, kad bendradarbe nesenei gimde ir pavadino sunu tokiu vardu... Reikes nauja galvot nenoriu as vienodu vardu pazystamu rate...

2
  4. 2014.03.28 11:36 (prieš 3 m.)

Adrija 8 m. 5 mėn.
    Orestas 10 m. 11 mėn.

2014.03.28 11:36 (prieš 3 m.)

KŪDIKIO MONOLOGAS
    „Kas per kvaila liaudis aplink mane gyvena?“ Jau 5 mėnesius negalime susikalbėti. Štai vakar pavyzdžiui... Apsisisiojau – visa nugara šlapia. Naktį rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Taip, jie manęs nemyli, kad apsidirbusiai vietoj sauso pamperso, čiulptuką burnon kiša. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama aš jį išspjoviau. Aiškinu aš jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta...
    APSISISIOJAU AŠ !!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato. O, kas čia per veidas apsimiegojęs išlindo? Koks po galais „ valgyti norii ??? „ Šlapia man!!!!!!! Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na štai jau du apsimiegoję veidai. Bando suprasti. Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai. Kas čia per utiputi? Lietuviškai jiems aiškinu – pakeiskite pampersą... Ne, nu tik pažiūrėkit vėl čiulptuką įkišo... Blin, užaugsiu aš – pakaišios jie man...
    Opa, viena protinga atsirado. Sako, pampersą reikia pačiupinėti. Na čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers... Aha, aš buvau teisus – išsivertė. Ėėėė...pala, pala, tu ką nurenginėsi mane dabar? O pampersų pakeitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala Jūsų nematė, nuoginkit. Brrr... vėsoka. Aprenkite greičiau. Ei, klounai, ką ten apžiūrinėjate? A? Grožitės? Na gerai, grožėkitės. Visgi, šiltas pampersas geras daiktas. Nu va valgyti užsimaniau. Valgyti noriu!!! Blin, atsiuntė man dievas šitus stabdžius.. Koks po perkūnais-, „vėl apsidirbo?“ Kuo sysioti??? Kartoju skiemenimis ir dar garsiau nėra kuo!!! Stop, stop kuriems galams pampersą nuiminėjat? Aš gi ką tik apšilau. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi, taigi!!! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti ją? Šaunuolė! Tikrai protinga. Skiriu vyresniąja. Girdžiu, ta kur protinga, tam, kuris kvailas sako – tą padaryk, aną, šitą… Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept, čept… mmmmm… skanumėlis…. Kažko miegas apėmė. Nusnausti gal ar ką? Čiulptuką duok. Kam sakau – čiulptukas, kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką! O! Netgi tas, kvailesnis jau suprato. Vystosi liaudis ir tai džiugina.. Rytoj atsikelsiu – vėl auklėsiu... Hrrrr...

20
  5. SummerDew
    2014.03.28 11:40 (prieš 3 m.)
    2014.03.28 11:40 (prieš 3 m.)

O mums echo dare praeita sav. tai sake, panasu, kad berniukas Nors nera labai svarbu kas bus, svarbu, kad sveikas, bet vistiek dziugu Kitas apsilankymas pas ginekologe 04.09. tai labai lauksiu patvirtinimo
    Vardu turim prisirinke, turim kelis favoritus, bet dar rimtai nesinkom. Man graziausi: Herkus, Jovydas, Vainius, Pranas, noretumem lietuvisku vardu pavadinti, net knyga nusipirkom "Rinkis varda Lietuviska"

2
  6. Sezamiukas
    2014.03.28 11:45 (prieš 3 m.)
    2014.03.28 11:45 (prieš 3 m.)

Gal kuri nėštukė galėtų duoti patarimų, kaip nusiramina, kai streso daug? Kas jums padeda nėštumo metu? Jaučiu, kaip mažiukas reaguoja į jį ir žinau, kad tą patį verčiu jį išgyventi, tai norisi save į rankas suimti dėl žirniuko.

7. melita1000
    2014.03.28 12:52 (prieš 3 m.)
    2014.03.28 12:52 (prieš 3 m.)

Labukas visoms mergytems Grizusi is atostogu iskart jungiuosi prie jusu,nes taip smagiai cia snekuciuojates Tai as ir pasidalinsiu,kad nesioju mazuliuka berniuka savo pilvelyje,labai esu patenkinta Kaip jusu pilvukai auga ar labai jau dideli,ar daznai jauciate maziuko judesiukus?

3
  8. 2014.03.28 12:56 (prieš 3 m.)

Adrija 8 m. 5 mėn.
    Orestas 10 m. 11 mėn.

2014.03.28 12:56 (prieš 3 m.)

melita1000 parašė:
    Labukas visoms mergytems Grizusi is atostogu iskart jungiuosi prie jusu,nes taip smagiai cia snekuciuojates Tai as ir pasidalinsiu,kad nesioju mazuli…

Sveikinimai as deja nzn ka turesiu,bet visos buria ir pati kazkaip jauciu kad berniukas o judesiukai nera labai dazni,augs didyn bus daznyn

9. Rafinuota_bohema
    2014.03.28 13:01 (prieš 3 m.)

2 m. 8 mėn.

2014.03.28 13:01 (prieš 3 m.)

melita1000 parašė:
    Labukas visoms mergytems Grizusi is atostogu iskart jungiuosi prie jusu,nes taip smagiai cia snekuciuojates Tai as ir pasidalinsiu,kad nesioju mazuli…

Sveika, labai labai seniai matyta malonu vėl tave čia matyti Sveikinimai laukiantis berniuko
    Aš visą naktį labai blogai miegojau, scanas už 2,5 val, taip laukiu, taip smalsu man, ir taip tikiuosi, jog nesislėps Spurda mano mažylis, o kai kas nepatinka -tai spardosi arba įsiremia kur taip gana skaudžiai Irpilvukas mano jau ogogo koks koks didelis

10. jurguteee
    2014.03.28 13:03 (prieš 3 m.)
    2014.03.28 13:03 (prieš 3 m.)

Rafinuota_bohema parašė:
    Sveika, labai labai seniai matyta malonu vėl tave čia matyti Sveikinimai laukiantis berniuko

dar nebuvai??? laukiu kol pasigyrsi jau 2val. kompo neisjungus

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.