2016 m. Rugsėjinukai

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2015.12.26 13:38 (prieš 1 m.)
    2015.12.26 13:38 (prieš 1 m.)

Sveikos visos kuriuos pamate || ir skaiciuokle rodo i rugseji ;) po nesekmingo praeito nestumo po tokio laiko planavimo mus aplanke senis saltis ir isvydome || mums skaiciuokle rodo rugsejo 1 d ;) Su sventem visas ! ;)

2016 m. Rugsėjinukai (Archyvas iki 2016.03.1

2016 m. Rugsėjinukai (Archyvas iki 2016.07.04)

2016 m. Rugsėjinukai (Archyvas iki 2016.09.04)

2016 m. Rugsėjinukai (Archyvas iki 2016.11.26)

2016 m. Rugsėjinukai (Archyvas iki 2017.07.25)

2. Aiste92
    2017.07.25 23:02 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.25 23:02 (prieš 3 mėn.)

SpalinukeDi parašė:
    Nelabai supratau, pagal kokia sistema cia. Tai nuemet rytini pirmiausia, o nakti duodavot? Paskutinius naktinius nuemet?

Aha, kai diena atsisake valgyt, tai pavalgydavo vakare, 2 nakti ir ryte. Tai ryte keliasi 7:30 tai apie 6h keldavos pvalgyt, tai pradejau nebeduot o lovoj apsikabinus uzsupdavau, taip ir atprato, dabar kaip kada vakariene, siandien valge vakariene kietu maistu 19h ejo miegot 20:30 ir vos vos patrauke mp. Nakti valgyt nebesikelia jau kelinta naktis, likes tik vienas tas vakarinis maitinimas ale

3. ramtom
    2017.07.25 23:09 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.25 23:09 (prieš 3 mėn.)

9 val.ryto visada kose grudine
    ~14val.pietus darzoves su mesa ar zuvim,kartais tik darzoviene
    20 val visada vakarine grudine kose arba makaroniukai
    22val.PM ir miegucio
    Nakti apie 2 ir 6 PM
    Bet va kartais i tarpa tarp 14 ir 20 val maitinimu gauna PM priklausomai kaip ilgai miega vis galvoju gal tada reik dar viena valgyma iterpt? Tik kad nezinau ka...gal sakau sriubytes kokias virt pradet ir 14val duot sriubyte tada kokia 17 val darzoviene ....nezinau net....
    I tarpus tarp valgymu vis kazka grauziam....tai vaisiu..tai sausainiuka...barankyte...
    Ir musu maisto begalo nori...ypac jei as valgau ....rekia tuoj mam mam... duodu po biski visko ir duonos ir batono ir pyrago uoboliu gavo mano kepto su savais obuoliais 10 men proga ....tik varskes dar neduodu ir nieko pienisko...ragavo syki varskytes tai visa nakti be miego vis pilveli pute

4. User has not uploaded an avatar
    2017.07.25 23:26 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.25 23:26 (prieš 3 mėn.)

Aiste92 parašė:
    Aha, kai diena atsisake valgyt, tai pavalgydavo vakare, 2 nakti ir ryte. Tai ryte keliasi 7:30 tai apie 6h keldavos pvalgyt, tai pradejau nebeduot o lovoj apsikabin…

ramtom parašė:
    9 val.ryto visada kose grudine
    ~14val.pietus darzoves su mesa ar zuvim,kartais tik darzoviene

Musu grafikas praktiskai toks pat kaip pas jus, tik maniskis ryte pm geria ir po kokios valandos valgo grudine kose. Tarp maitinimu duodu vaisiu, jogurto. Pas ji didelis apetitas, jei tik nueinu i virtuve tai atvaro ir kabinasi i kojas, ziuri kai valgom. Bet nuo stalo dar neduodam. Seip ka pasiulau, visa laika ziojasi, bet beda ta, kad nori jog butu tyres pagrindu. Jeigu darzoviene ar grudine kose gabaliukais, zirzia ir mazai suvalgo. Kudikiskas koses suvalgo iki paskutinio saukstelio. Beje, uogas ale kramto, nespjauna ir nezirzia 2

5. 2017.07.26 01:09 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.26 01:09 (prieš 3 mėn.)

Nutrija parašė:
    Aš irgi taipogi ėmiausi to kruvino darbo, atpratinti nuo naktinio valgymo. Pradėjau dieną daugiau siūlyti. O naktį virinto vandens turiu buteliuką, ir mišinio , ant…

Na,as nakciai normaliai gert pataisau misinuko.Taip neskiedziu..Ir geria tik karta.Siulau ir jum😊Nereiks pora kartu keltis😁👌Ir negirdejau kad skiedziama dar taip jis..Bijociau kad viduriuku nepaleistu🙄

6. AgneHill
    2017.07.26 01:18 (prieš 3 mėn.)

William Benedict 5 m. 9 mėn.

2017.07.26 01:18 (prieš 3 mėn.)

Mrs_S Sandra parašė:
    Na,as nakciai normaliai gert pataisau misinuko.Taip neskiedziu..Ir geria tik karta.Siulau ir jum😊Nereiks pora kartu keltis😁👌Ir negirdejau kad skiedziama dar taip ji…

Tą patį norėjau sakyt, kad nei skiesti nei padauginti miltelių nereiktų , ne veltui yra normos sukurtos tokios ,kokias vaikelio organizmas gali toleruoti ir sėkmingai funkcionuoti....pabandykit koki kefyra praskiesti su vandeniu ir pažiūrėkit,koks jausmas ,, smagus " bus

2
  7. Agne_Ker
    2017.07.26 10:37 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.26 10:37 (prieš 3 mėn.)

AgneHill parašė:
    Tą patį norėjau sakyt, kad nei skiesti nei padauginti miltelių nereiktų , ne veltui yra normos sukurtos tokios ,kokias vaikelio organizmas gali toleruoti ir sėkmi…

Prisidedu, norėjau irgi tą rašyti.. Vaikas bus sotesnis, išmiegos o tu Olivia nuo metų atpratinsi gerti PM naktį ar tegul geria kiek nori? Manoji pradėjo keltis naktį nuo 4 mėn nesikele, o jau kuris laikas vėl keliasi...

1
  8. AgneHill
    2017.07.26 12:28 (prieš 3 mėn.)

William Benedict 5 m. 9 mėn.

2017.07.26 12:28 (prieš 3 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Prisidedu, norėjau irgi tą rašyti.. Vaikas bus sotesnis, išmiegos o tu Olivia nuo metų atpratinsi gerti PM naktį ar tegul geria kiek nori? Manoji pradėjo keltis …

Nu jau reiktų bandyt atpratinti nuo to pienelio naktį ,bet kad pora naktų negavus gert nustos keltis isvis , tai nebus taip ,netikiu :)) dabar tai su džiaugsmu naktimis aš ją pienu girdau, nes nežinau kas jai pasidarė, visada tokį pavydėtinai gerą apetitą turėjo , o dabar nu isvis nevalgo! Tik pienu gyva .jau kokios dvi savaites ji man , nu iš pradžių kelias dienas jai tonziles sukile buvo , tai ok , pateisinu. Bet tai ka dabar ? Net neprazioja burnos. Nebegaminu masto pati ,nusibodo švaistyti laiką, juk vistiek nevalgo....duodu pirkinio maisto , nes pasiūlyt tai juk reikia vistiek . Bet nu man jau nervai ima , atrodo , kad specialiai taip darytų! Duok į rankas kažką pagrauzt- tai grūda į burną, bet tai kad ten dešimtoji dalis burnon- visa kita ant žemės. Tai dabar vaikas nei valgo nei miega gerai , o dar sūnui atostogos, reik užimti, tai būna man silpnumo akimirkų, kai galvoju , kad pritrenksiu aš juos abu ( p.s. čia tik mintys, siaip net sūnus nėra net su ranka per shike gavęs, mes ŽIAURIAI PRIEŠ) bet gi galvot aš galiu ką noriu ;)))))

9. User has not uploaded an avatar
    2017.07.26 12:31 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.26 12:31 (prieš 3 mėn.)

O ar saldinate,ar sudruskinate koses? Mano saldziu visai nepripazysta, uzpilamu jei yra cukraus,bananu pasaldau kartais,o darzoviene padruskinu truputi.Ar zinot kokia kose,kad augtu mase,kuria noriai valgo jusu vaikai?Radau 3grudu kose rugiai,kvieciai,mieziai,gan rupi,malu kavamale,pamirkau,verdu sita,nauja valgo,skonis kaip duonos.Neturi dantu manasis,tai dar makaliosinuosi,zuvi tik sakute pertriniau vakar tai siek tiek lese,nes prisikimsa pilnus zandus,gali uzspringti.Nera buve,kad prasytu koses dar dar.Tarpais baranka palaizo daugiau nei grauzia,pora pustu kukuruzu suciulpia.

10. Agne_Ker
    2017.07.26 13:07 (prieš 3 mėn.)
    2017.07.26 13:07 (prieš 3 mėn.)

AgneHill parašė:
    Nu jau reiktų bandyt atpratinti nuo to pienelio naktį ,bet kad pora naktų negavus gert nustos keltis isvis , tai nebus taip ,netikiu :)) dabar tai su džiaugsmu…

Tai gal itin skaudžiai dantys pareina? Pamėgink vėsų maistą, nuo šilto sudirgina dantenas ir todėl gali nevalgyti. Nors pas maniške panašu, kad 4 pareina, bet valgo.. Buna jiems nevalgiadieniu aš sakiau iki metų tegul geria naktį, o nuo metų bandysiu atpratinti, o dabar jei valgo, vadinasi reikia, aišku metų irgi žiūrėsiu pagal ją, kaip valgys dieną ir pan.

girgir parašė:
    O ar saldinate,ar sudruskinate koses? Mano saldziu visai nepripazysta, uzpilamu jei yra cukraus,bananu pasaldau kartais,o darzoviene padruskinu truputi.Ar zinot kok…

Nei cukraus, nei druskos nenaudoju, tik verdant kokį troškinį ar trinta sriubą įdedu natūralų kubeli, kuriame labai minimaliai druskos yra. Masę didina manai, nes juose nieko naudingo, bet aš dar nedaviau. Noriai valgo avižas, 5 grūdų, grikius, kukurūzus, soras, bolivine balanda (maniškė mėgsta grūdus...), ieškosiu dar kokios o kiek sveria, kad norit masę didinti? Manoji 10 mėn 8.9 kg

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras