2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.18 13:38 (prieš 1 mėn.)

nieko_naujo parašė:
    viskas gerai, vienos priauga per visa nestuma 7kg, kitos 27kg. vienos buvo kudesnes, tai jom greiciau svoris auga, kurios turejo riebaliuko, tom leciau. visom skirt…

Nežinau. Neturiu mamos. Bet kiek iš aplinkos žinau, kurios priaugo po 20kg, tai visos ir valgė kaip begemočiukai iš oro gi negali atsirasti tie kg. Priaugti 20kg tai čia peilis visiškas,juolab kai visą gyvenimą nesu daugiau 56 svėrus 😂😂

2. Bernužėlis 11 m.

2019.06.18 13:56 (prieš 1 mėn.)

LT88 parašė:
    Nežinau. Neturiu mamos. Bet kiek iš aplinkos žinau, kurios priaugo po 20kg, tai visos ir valgė kaip begemočiukai iš oro gi negali atsirasti tie kg. Priaugti 20kg…

Na taip jau pasitaiko nori ar ne iki pirmo pastojimo svėriau apie 42 kg (ūgis 164 cm), o gimdyt važiavau 80 kg nebuvo jokių problemų, nei preklampsijos nei cukrinio diabeto buvau sveika kaip ridikas ir gimdžiau pati po gimdymo svoris krito labai greit, bet liko ir visą laiką svyruoja apie 55-60 kg

3. 2019.06.18 13:57 (prieš 1 mėn.)

LT88 parašė:
    Nežinau. Neturiu mamos. Bet kiek iš aplinkos žinau, kurios priaugo po 20kg, tai visos ir valgė kaip begemočiukai iš oro gi negali atsirasti tie kg. Priaugti 20kg…

Mano svoris irgi niekad nebuvo didesnis negu 56 kg, pirmo nestumo metu priaugau 17 kg patikekit, tie mano 17 kg ir buvo tik pilve, kojos kudos, galedavau laisvai fotke is priekio ar galo pasidaryt ir nesimatydavo, kad laukiuosi. Mieste daznai kas papypsindavo is galo, po to atsisuka, pamato, kad su pilvu :DD ziauriai juokinga budavo. Man baisu, kai priauga 25-30 kg. Bet velgi, nu nezinosi, ar tikrai vien nuo edimo

1
  4. 2019.06.18 14:09 (prieš 1 mėn.)

Dom. parašė:
    Mano svoris irgi niekad nebuvo didesnis negu 56 kg, pirmo nestumo metu priaugau 17 kg patikekit, tie mano 17 kg ir buvo tik pilve, kojos kudos, galedavau laisvai…

Pas mane kojos kaip sustorėjo tai šakės, ar jos ištinusios ar koks velnias... Nes džinsus 36-38 nešiojau, tai dabar 40 dydį pirkau, o suknelės ir maikutės vis dar xs, s dydžio, kažkoks kosmosas😂 o man tokiu bajerių irgi būną, kad pakybina, blemba kažkaip net nejauku. Praeitą sav, tiesog gatvėje vaikinus priėjo, sako labas, gerai atrodai, norėčiau pakviesti kavos išgerti. O aš jam 'tai kad vyrą turiu, ir laukiuosi', bet vaikinukas nepasimetė, tik dar kartą pagyrė ir nuėjo😂😂😂

3
  5. 2019.06.18 14:10 (prieš 1 mėn.)

LT88 parašė:

net nereikia daug ryt, kad priaugtum suleteja medziagu apykaita, suleteja tempas, maziau judam, organizmas kaupia skyscius, vien pilvo turinys kiek sveria taip kad, svarbiausia nepanikuot paskui turesim daug grazaus laiko susigrazint buvusias formas

3
  6. 2019.06.18 14:17 (prieš 1 mėn.)

O ziurekit, apsvieskit mane. Gavau siuntima pas endokrinologe, bet realiai tik del sirdies skausmo, sako gydytoja, gal su skydliauke kazkas. Ka man darys ta endokrinologe? Kaip atrodo vizitas pas ja? As neisivaizduoju.

7. 2019.06.18 14:35 (prieš 1 mėn.)

Dom. parašė:
    O ziurekit, apsvieskit mane. Gavau siuntima pas endokrinologe, bet realiai tik del sirdies skausmo, sako gydytoja, gal su skydliauke kazkas. Ka man darys ta endokri…

buvau pries nestuma del tos pacios priezasties. pasiskundziau, kad lyg sirdi skauda, tai siunte pas endokrinologe pasitikrint skydliauke. tai nieko, paklausinejo, kakla paciupinejo ir echo padare

8. 2019.06.18 14:55 (prieš 1 mėn.)

LT88 parašė:
    Vandens geriu daug. Jokių gazuotų ar saldintų gėrimų, apart apelsinų sulčių rytais. Na, aš gal ne taip išsireiškiau dėl tų angliavandenių. Nėra taip, kad visai neva…

Supratau jus dėl angliavandeniu Na besilaukiant sulėtėja medžiagų apykaita, kaupiasi skysčiai, įtaka daro ir amžius, kuo vyresne nėštukę tuo didesne tikimybe priaugti daugiau svorio, gali būti dėl išsiderinusiu hormonu. Labai individualų kiekvienai čia Tikiuosi, kad gydytoja atsakys ir patars jums

1
  9. 2019.06.18 15:58 (prieš 1 mėn.)

Mylima parašė:
    Sveikos merginos
    Tai va, šiandien sužinojau VVT tyrimo preliminarius rezultatus. Mano mažyliui visk…

Valio!!! 😍 Sakem, kad viskas bus gerai😘

10. 2019.06.18 16:07 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:
    Valio!!! 😍 Sakem, kad viskas bus gerai😘

Na, dabar jau galėsiu ir pilvuką fotografuot, ir rūbelius pirkti o tai vis kažkaip nedrąsu buvo...

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras