2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.18 21:47 (prieš 4 sav.)

nieko_naujo parašė:
    net nereikia daug ryt, kad priaugtum suleteja medziagu apykaita, suleteja tempas, maziau judam, organizmas kaupia skyscius, vien pilvo turinys kiek sveria tai…

O man atvirkščiai visiškai neauga svoris, vis dar minuse sėdžiu apie 2kg. nuo pradinio svorio. Jau darosi neramu🙄

2. 2019.06.18 21:48 (prieš 4 sav.)

Akira parašė:
    O man atvirkščiai visiškai neauga svoris, vis dar minuse sėdžiu apie 2kg. nuo pradinio svorio. Jau darosi neramu🙄

Tai gal viršsvorio turite?

3. 2019.06.18 21:49 (prieš 4 sav.)

Akira parašė:

As taip pat dar 2kg minuse 🙂 bet jei skaiciuojant nuo visisko minuso, kai buvo -6kg, tai jau 4kg atgavau 😊 manau kad viskas ok.

4. 2019.06.18 22:12 (prieš 4 sav.)

Deimukazz parašė:
    O man jau kaupiasi skysciai. Kojos tinsta, jei atremiu kur nors ir laikosi ispaudas 2 valandas. Vasaros pabaigoj daktare sake jau galesiu su vyro batais vaikscioti.…

Tai gal verta isigyti spaudimo matuokli? Kas menesi matuojant, juk gali buti per retai. Arba dar vaistinese yra spaudimo matuokliai. Jei jau matysite, kad kyla, galesi nuvykti i poliklinika pasidaryti slapimo tyrima.

1
  5. 2019.06.18 22:20 (prieš 4 sav.)

Spaliuxe parašė:
    Tai gal viršsvorio turite?

Ne visiškai neturiu. Pas mane lb greita medžiagų apukaita.Tikiuosi viskas gerai vaikučiui gerai

6. 2019.06.18 22:26 (prieš 4 sav.)

gabytenevins parašė:
    Sveikos, šiandien buvau Krikščioniškų gimdymo namų baseine, kas patiko, tai kad visur švaru, tvarkinga, yra tikrai gerai veikiantys džiovintuvai, rūbinėje spintelės…

As ir lankausi tam baseineli, jums šviesi ar tamsi kinezeterapiaute vedė treniruotę? Nes kada tamsi veda tikrai treniruotė trunka lb trumpai ir vanduo būna šaltoka, aš galvojau gal tik man taip🙈pas ją papuoliau 2 kartus, dabar vėl eisiu ir bijau pas ją pataikyti🙈

7. 5 mėn.

2019.06.19 00:30 (prieš 4 sav.)

Labuciukas! Merginos, jau 2diena pilve jauciu lyg popcornas sprogsta😄 cia jau judesiukai mazylio? :)))) net kurena pilva buna.. ir siandien laaaabai daznai ta jauciau

3
  8. 2019.06.19 08:03 (prieš 4 sav.)

Labrytukas sakykit merginos ar kam taip buvo ?nuo vakar kažkokie keisti skausmai ,pilvo raizymas ,spaudžiant lengvai pilvas visas skausmingas ,toks jausmas jog ten viskas “ištinę” nežinau kaip paaiškinti ,tempimas ne aštrus bet toks pastovus
    Bandau pas ką nors prisiregistruoti ,mano daktare tik po pietų dirba tai pas ją bent bandysiu papulti,neramu baigiu isdurneti

9. 2019.06.19 09:42 (prieš 4 sav.)

Jurgute parašė:
    As ir lankausi tam baseineli, jums šviesi ar tamsi kinezeterapiaute vedė treniruotę? Nes kada tamsi veda tikrai treniruotė trunka lb trumpai ir vanduo būna šaltoka,…

Man vedė šviesi, bet ne suaugus moteris, o atrodo, kad ką tik baigus praktikantė, ilgais plaukais su akinukais, neskau, kad prasta ta mankšta buvo, gal kai mažai savaičių man tai taip atrodo, kad per silpnai, juo labiau, kad visą laiką iki nėštumo sportavau profesionaliai 😂 bet vandens šaltumas tikrai nuvylė, juo labiau, kad 30min paskui tiesiog jame mirksti 🙈🤯

10. 2019.06.19 09:47 (prieš 4 sav.)

Nenoriu gasdinti, bet nemanau, kad reikia laukti, kol kažkur papulsit, važiuokit į priėmimą su kortele savo ir pasižiūrės, nes maniškė tiek šeimos tiek ginė atostogauja, tai man pasakyta jeigu kas neramina važiuoti į priėmimą krikščioniškuose (nes ten dirba mano ginė) 😊

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras